Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Байковому кладовищі відкрили пам'ятник Богдану Ступці

Дерев'яний хрест на могилі актора замінили постаментом.

Замість дерев'яного хреста - гранітний постамент та бронзова фігура посередині. За чотири роки по смерті Богдана Ступки, легендарному актору встановили пам'ятник, що викликав неоднозначну реакцію у шанувальників творчості Богдана Сильвестровича. 

Напередодні ювілею найвидатнішого українського актору театру та кіно, Богдана Ступки, на його могилі відкрили монумент, йдеться у сюжеті ТСН.

Давній друг Богдана Ступки, одеський скульптор Михайло Рева, розповів, що ідею пам'ятника виношував рік, іще три її втілював. Чоловік підкреслює, що хотів зробити щось надзвичайне.

"Ось цей образ вирваного дерева з корінням, яке росте корінням в небо і тим самим своїм відображенням йде в землю і ось ці дзвіночки, які дають ось цей звук як душа українська і цей трисвічник батька і сина і святого духа", - так охарактеризував свій задум автор.

Перша невістка Богдана Ступки Ірина зазначила,  що протягом чотирьох років актора скульптора не підганяли: чекали на щось неймовірне.

Через погане самопочуття та нещодавно перенесену операцію на оці вдови Богдана Ступки, Лариси, на відкритті памятника не було.

До слова, монумент Богдану Ступці створили за гроші родини, друзів та благодійників. За словами рідних, від держави на пам'ятник вони не отримали жодної гривні.

Нагадаємо, 27-го серпня Богдану Сильвестровичу Ступці виповнилося б 75 років. 

Кореспондент ТСН, Іван Воробйов

Відео У Києві встановили символічний пам'ятник Богдану Ступці

Залиште свій коментар

Вибір редакції