Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Напівоголений Віталій Козловський прикрив інтимне місце рукою

Напівоголений Віталій Козловський прикрив інтимне місце рукою

Співак поділився у фотоблогу пікантним кадром.

Співак Віталій Козловський, який нещодавно похизувався своїм оголеним тілом, знову розбурхав Мережу відвертою світлиною.

Цього разу артист опублікував в Instagram фотоколаж, який складається з двох знімків. На одному позує Віталій у білих трусах, розстебнутому пальті і в рибальських чоботях, прикриваючи своє інтимне місце рукою, а на іншому – зображена Ріанна у світлому боді та високих ботфортах, які закріплені у неї на поясі.

"Голосуємо!!! Ботфорти Ріани або рибальські чоботи дяді Васі, позичені для знімань нового кліпу?" – написав під фотоколажем співак.

Світлина обурила багатьох користувачів Мережі, адже вони вважають таке порівняння недоречним. "На Ріанну дивитися приємніше, ніж на вас... Серйозно, це зайве, перебір", "Який жах, я до нього ставилася з такою симпатією, але ці фото - ганьба, взагалі він там що з розуму вижив", - зазначили у коментарях підписники.

Але є і ті, кому ця світлина дуже сподобалась. "Віталій, це шикарно, чоботи дяді Васі - це круто. Незважаючи на невеликий смуток, мене це фото змусило усміхнутися", - написав один із користувачів Мережі.

Нагадаємо, Віталій Козловський любить показувати свої відверті знімки прихильникам. Минулого року він оголився та оголосив про пошук нареченої.

Вибір редакції