Наталія Могилевська передала #танціззіркамиchallenge Владу Ямі

Наталія та Влад танцювали разом у минулому сезоні проекту.

Телеканал "1+1" розпочав грандіозний #танціззіркамиchallenge, в рамках якого стане відомо, хто візьме участь у легендарному проекті "Танці з зірками".

Імена перших знаменитих артистів вже стали відомі. Так, незмінним ведучим проекту залишиться Юрій Горбунов, який передав челендж популярній співачці Наталії Могилевській.

Після відео Юрія Горбунова вся Україна завмерла в очікуванні відповіді Наталії, адже ведучий "Танців з зірками" зазначив, що популярна співачка, яка 10 років тому підкорила запальними танцями глядачів, сама розкриє всі таємниці своєї участі.

Своєю чергою, Наталія Могилевська підтвердила участь у проекті та передала #танціззіркамиchallenge своєму партнеру минулих сезонів Владу Ямі.

Наталія Могилевська та Влад Яма_1
прес-служба каналу "1+1"

"Юро, я приймаю твій виклик, і #танціззіркамиchallenge продовжується! Отже, ким я буду у цьому сезоні: ведучою, членом журі чи, можливо, знову вийду на паркет?" - відповіла на челендж Наталія.

Цікаво, що відома співачка вирішила не розкривати головної інтриги, чи повернеться легендарна пара Могилевська та Яма на паркет проекту "Танці з зірками".

Нагадаємо, протягом наступних декількох тижнів зірки передаватимуть одне одному #танціззіркамиchallenge, поки глядачам не стане відомий повний зірковий склад проекту. На відео знамениті артисти продемонструють перші танцювальні па та відкриють ім'я наступного учасника "Танців з зірками".

Наталія Могилевська та Влад Яма_2
прес-служба каналу "1+1"

Зазначимо, що оновлені "Танці з зірками" дивуватимуть глядачів сучасними танцями, неповторними костюмами та інноваційним павільйоном 360⁰.

Перший сезон відомого танцювального проекту здобув високу прихильність телеглядачів та став одним із найбільш рейтингових розважальних шоу в історії українського телебачення. За правилами проекту, десять професійних танцюристів складають пари українським зіркам, які на очах у телеглядачів під час прямих ефірів повинні продемонструвати свої танцювальні здібності. Виконання десяти танцювальних композицій оцінюють телеглядачі та професійне журі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: