Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова поліція хотіла заарештувати гурт Green Grey за пограбування банку

На зніманнях кліпу на пісню "Маятник" музиканти перелякали мешканців готелю в центрі столиці.

Учасники культового українського рок-гурту Green Grey Андрій Яценко (Diezel) і Дмитро Муравицький (Murik) не на жарт перелякали мешканців столичного готелю, в якому відбувалися знімання їхнього нового кліпу на пісню "Маятник".

Надихнувшись сюжетами американських фільмів, музиканти вирішили інсценувати пограбування банку, і запросили бравих хлопців, які зіграли бандитів. Під час знімань один з акторів за командою режисера дістав зброю і закричав по-англійськи: "Чувак, я ж просив не стріляти!"

Кадр зняли, але за стінкою готелю, що діє, мешкали американці, які зрозуміли крик буквально: вибігли з кімнати і, побачивши патлатих хлопців, пачки грошей і зброю, викликали поліцію. У результаті через півгодини на майданчик прибули правоохоронці, а знімання виявилися під загрозою зриву.

Съемки клипа Green Grey

"Нас попросили показати документи, але хлопці з нової поліції – люди грамотні, одразу побачили, що зброя і гроші – бутафорські. Ми всі посміялися, сфотографувалися на пам'ять, заспокоїли американців, які вже збиралися вистрибувати з вікна, порозумілися з адміністрацією готелю та продовжили знімання", – зізнався Diezel.

Кліп знімався в дусі американських фільмів жахів і був навіяний атмосферою романів Стівена Кінга.

Як розповіли музиканти, на зніманнях вони відчували зв'язок із "королем жахів", оскільки на майданчику постійно відбувалися дивні речі.

"У мене почалася клаустрофобія, навколо маленький простір, а шпалери в номерах червоні, часом дійсно ставало страшно. В сусідній кімнаті весь час падали предмети, на стелі хиталася люстра, долинали крики і завивання, – згадує фронтмен колективу Murik. – Ми нічого не розуміли, поки не спіймали на місці злочину освітлювача".

Пісню "Маятник" Green Grey присвятили своєму давньому другові, відомому реп-виконавцю Міхею, який помер від інсульту в 31 рік.

"Ми дружили з Міхеєм багато років, і хочемо, щоб пам'ять про нього як справжнього артиста жила ще довго, тим більше що його настрій ідеологічно і музично присутній в цій пісні", – резюмують музиканти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції