Огнєвіч готується до виступу із Бочеллі підкачуванням м'язів пресу

Артистка їздила на батьківщину Андреа за натхненням.

Співачка Злата Огнєвіч вже невдовзі виступить на концерті італійського тенора Андреа Бочеллі, йдеться у "Світському житті".

Заради такого досвіду зірка не шкодує сил на підготовку. Замість запланованої однієї дуетної пісні, українська артистка виконає декілька композицій.

"Нещодавно займалася і просто втратила відчуття часу: дивлюся на годинник, а там вже північ. Думаю, сусіди мене вже проженуть із власного будинку. Спочатку йшла розмова про одну дуетну пісню, а потім мені висилають ноти ще, і ще. В результаті, будемо співати загалом чотири композиції" - сповістила Злата.

Зірка дуже хвилюється перед відповідальним концертом. Вона навіть вирушила на батьківщину Бочеллі за натхненням.

"Я, правда, хвилююся, це для мене - вперше такий досвід. Цього літа я поїхала в Італію, туди, де Андреа народився, щоб надихнутися. Це Тоскана. Я гуляла, дивилася, дихала тим повітрям, і уявляла той концерт", - зізналася Огнєвіч про майбутній виступ.

До слова, попри травму артиста, в НСК "Олімпійський" повідомили: його виступ у Києві 23-го вересня – відбудеться.

Злата активно готує одяг від українських дизайнерів для виступу, а також – прес.

"Вбрання буде, скоріше за все, від українських дизайнерів, бо я хочу їх підтримати. Хочу, щоб всі побачили, що можуть у нас робити. Зв'язки готую увесь час: розспівуюся і займаюся фізичними вправами, качаю прес. Це - такий фундамент, ну мені це допомагає. Можливо, хтось не качає прес, але я зрозуміла, що я без цього не можу співати, мені постійно треба бути в формі, качатися", - розмірковує виконавиця.

ВідеоЗлата Огнєвіч перед дуетом з Андреа Бочеллі з'їздила на його батьківщину по натхнення

Перебуваючи в Італії тривалий час Огнєвіч не боялася зіпсувати фігуру та радувала себе тамтешніми смаколиками. Натомість, усі калорії зірка витрачала під час піших прогулянок.

"Я в Італії реально цього літа їла все: і пасту, і піцу, і лазанью, і різото. Але я дуже багато плавала, дуже багато подорожувала, каталася на велосипеді, дуже багато ходила пішки. До речі, я за день могла пройти (у телефоні у мене є програма така) 21 кілометр. 21 кілометр - це мій власний рекорд, який я пройшла за день", - хизується артистка.

Нагадаємо, Злата Огнєвіч представила яскравий кліп на пісню "Танцювати". У відео зірка продемонструвала струнку фігуру у всій красі.

Залиште свій коментар