Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олександр Цекало вперше вийшов у світ з новою дружиною

Продюсер в компанії 27-річної Дарини Ервін з'явився на премії АПКіТ.

Відомий продюсер Олександр Цекало, про одруження якого нещодавно стало відомо, вперше з новою дружиною вийшов у світ.

58-річний шоумен та його 27-річна обраниця  Дарина Ервін разом з'явилися на премії асоціації продюсерів кіно і телебачення в Москві. Модель і продюсер трималися за руки і були не проти фотографій.

Для Дарини Ервін це стало першим зоряним виходом як дружини Цекало. Пара не ховалася, не соромилася виявляти свої почуття і насолоджуватися підвищеною увагою громадськості.

Пара вибрала для заходу вбрання в стилі total black.

Дарина вбралася в елегантну довгу чорну сукню на тонких бретельках, яка підкреслила її струнку фігуру. Олександр же прийшов на захід в чорному светрі, молодіжних брюках, піджаку вільного крою і в кедах.

Артист не став виявляти стриманість і поцілував свою новоявлену дружину на камеру. 

Олександр Цекало та Дарина Ервін
ru.hellomagazine.com

Нагадаємо, що чутки про роман Олександра Цекало з моделлю з'явилися у ЗМІ в листопаді 2018-го. Тоді шанувальники вирішили, що Олександр зраджує сестрі Віри Брежнєвої Вікторії. Пізніше ж продюсер оголосив, що офіційно розлучений, а Дарина – його наречена.

Зауважимо, що для Олександра Цекало цей шлюб став четвертим. Першою дружиною продюсера була Олена Шиферман, другою - співачка Лоліта Мілявська, третьою - сестра Віри Брежнєвої, Вікторія Галушка. З нею Цекало був одружений останні 10 років. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції