Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олена Кравець на Великдень відпустить нянь та вирушить із родиною за місто

Зірка поділилася планами щодо свята.

Багатодітна матуся Олена Кравець цьогорічний Великдень святкуватиме із родиною, йдеться в "Світському житті".

Акторка відпустить на вихідні трьох нянь та вирушить із малечею на відпочинок за місто.

Пригадуючи нещодавні американські гастролі Студії "Квартал 95" вона розповіла Осадчій, як та з ким лишала на цей період маленьких дітей.

"Я дякую Богові та долі за бабусь: за свекруху та за маму, ну правда вони дійсно допомагають. Іноді, коли мама від'їжджає, коли я від'їжджаю – то мені здається, що потрібна жіноча душа, рідна жіноча енергія повинна лишитись в домі, коли мене не буде вдома.  І ось, такми рідними людьми стають бабусі, - зазначила Олена.

Зірка зізналась ведучій "Світського життя", що вже мріяла поїхати з дому.

"Зізнаюсь чесно, мені вже хтілось, мені вже хтілось поїхати, щоб вже змінити декорації і хтілось вже попрацювати і вже треба було", - підкреслила зірка.

Під час гастролів артистам вдалося відпочити в сонячному Майямі, де вони відвідати цирк du Soleil, там на них чекав приємний сюрприз

"На нове шоу цирка du Soleil нам вдалось потрапити з легкої руки знайомих Євгена Кошового. В програму були включені фрази "За 95 Квартал". Їм дозволяють таке робити. Тобто артисти з різних країн, дуже інтернаціональний колектив, і коли вони знають, що присутні хтось з колег чи рідні, то вони дозволяють собі вольності" -  пригадала Олена.

Актриса та її чоловік цього року святкуватимуть ювілей з дня одруження. Втім, жодних планів та сюрпризів Кравець до кришталевого весілля поки не вигадала.

Нагадаємо, окрім акторського таланту Олена Кравець має також хист до дизайнерства. Зокрема, вона стала співавтором вбрання для гала-концерту "Ліги сміху".

Відео Олена Кравець розповіла, як готується до Великодня

Залиште свій коментар

Вибір редакції