Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський активно вивчає українську мову із репетитором

Артист пообіцяв Осадчій похизуватися знаннями.

Ведучий проекту "Ліга сміху" Володимир Зеленський не проти сісти в тренерське крісло йдеться у "Світському житті".

Осадча відмітила, що іноді шоумен жартує влучніше, ніж конкурсанти. Тому і поцікавилась у нього чи не хотів би змінити роль у фестивалі гумору.

"З великим задоволенням Катюшо, з таким задоволенням, яке вони отримують на сцені, пограли трошки, трошки понервували, і сіли в крісло відпочивать. І весь кайф, і всі перемоги дістаються іншим. Так що я з задоволенням, якшо ти будеш ведучую "Ліги сміху" з Юрієм, або тепер вже втрьох, то я тоді сяду з задоволенням замість Юри і буду членом журі", - підкреслив зірка.

Враховуючи квоту україномовного продукту на телебаченні та й просто для себе Володимир активно взявся за вивчення української мови. Для цієї мети він скористався послугами репетитора,та пообіцяв Катерині у майбутньому похизуватися своїми успіхами у цій сфері.

"Дуже гарно розмовляти українською мовою – це нормально, і так я брав вчителя. Скоро буду так свистіти, що ти не будеш встигати ставити питання, я буду зразу відповідати", - зазначив він.

Шоумен пригадав нещодавні гастролі Студії "Квартал 95" у Америці та Австралії, саме там зірка вперше покатався на популярному атракціоні – американських гірках.

"Нічого вже боятись в літаку, бо американські гірки пострашніше будуть всіх літаків. Там, в Орландо ми пройшли все: чарівними паличками в парку Гаррі Поттера промовляли різні закляття. Зі сторони це виглядало, наче ти з глузду зїхав, але там насправді можна відчути себе дитиною,  повернутись в дитинство, отримати такий фан" - підсумував зірка Студії "Квартал 95".

Нагадаємо, повнометражний фільм Зеленського та Студії "Квартал 95" ознаменувався неймовірним успіхом.

Відео Володимир Зеленський почав вчити українську мову з репетитором

Залиште свій коментар

Вибір редакції