Ольга Горбачова завершила кар'єру співачки та телеведучої

Ольга Горбачова завершила кар'єру співачки та телеведучої

Фото: instagram.com/gorbachovaolga

Артистка повідомила новину у свій день народження.

Відома українська співачка Ольга Горбачова оголосила про завершення кар'єри співачки та телеведучої.

Відповідну заяву артистка зробила на сторінці в Instagram у свій день народження. Дружина продюсера Юрія Нікітіна зазначила, що замислювалася над цим декілька років та зауважила, що рішення не пов’язане із її заміжжям.

Фото: instagram.com/gorbachovaolga

"Було б правильним написати "Все лише починається". Але все закінчується... Завершуються 25 яскравих років на TV і 15 років в музичній кар'єрі Ольги Горбачової. Я ухвалила рішення завершити проєкт. Воно визрівало кілька років і не пов'язане з моїм заміжжям. За першої ж нашої зустрічі я поділюся з вами цієї довгою історією", – повідомила зірка.

Фото: instagram.com/gorbachovaolga

Ольга додала, що восени влаштує прощальний тур.

Зауважимо, Ольга Горбачова у студентські роки розпочала телевізійну кар'єру. Зокрема, вона працювала на музичному каналі BIZ TV, була ведучою "Мелорами" на "Інтері" та шоу Guten Morgen на М1 в парі з Кузьмою Скрябіним.

2006 року знаменитість стала солісткою гурту "Арктика". 2014 року знаменитість запустила авторський проєкт "Життя Жінки". У відеоблогу артистка вчила глядачок секретів стосунків, виховання дітей, призначення жінки та багатьох інших питань. Згодом співачка вирішила поєднати свій сольний концерт з семінаром для жінок. Так, 2019-го року Ольга знайшла жанр, який поєднав музику з психологічними тренінгами,  – пісні-афірмації.

Нагадаємо, раніше редакція сайту ТСН.ua пригадала, як змінилася Ольга Горбачова за 15 років. Популярність зірка здобула 2006 року, коли була солісткою гурту "Арктика".

Повʼязані теми:

Наступна публікація