Ольга Сумська та Володимир Горянський "зіграли" італійське весілля

Актори знялися у стильній фотосесії.

В понеділок, 10 жовтня, о 21:00 на каналі "1+1" стартує 8-серійна комедія "Найкращий" тиждень мого життя" - варіація на тему сімейного переполоху.

Напередодні прем'єри серіалу головні актори взяли участь у весільній фотосесії для журналу "FPost". Ольга Сумська, Володимир Горянський, Костянтин Октябрський, Катерина Вострікова приміряли на себе образи в італійському стилі.

У центрі сюжету "Найкращого" тижня мого життя" одвічна проблема батьків і дітей. Серіал з іронією розповідає про всі найабсурдніші життєві ситуації, які можуть трапитися з молодятами напередодні весілля. Найбільше не щастить нареченому, який потрапляє з однієї комічної ситуації в іншу. За його пригодами і спритністю пильно спостерігають батьки нареченої, яким так старанно намагається сподобається головний герой. На шляху нареченого виникає безліч перешкод, безглуздих ситуацій, і кожна спроба виправити становище обертається повним провалом.

Сумська та Горянський у фотосесії_4
FPost

Чи відбудеться весілля в серіалі поки що невідомо, але тим не менш головні герої вже приміряли весільні образи в fashion-фотосесії. На сторінках журналу "FPost" улюблені українські актори постануть не лише в стильних тематичних образах, а й покажуть емоції, які панують всередині сім'ї генерала Єлізарова.

"Під час фотосесії ми не так багато жартували і сміялися, як на зніманнях серіалу. Це зрозуміло, адже спочатку я переживав, що глянцевий образ не буде мені личити. Однак результат мені сподобався. І приємно, що вийшов такий сюрприз для глядачів: наша серіальна сімейка стильно перевтілилася", - коментує Володимир Горянський.

Сумська та Горянський у фотосесії_3
FPost

Нагадаємо, в "Найкращому" тижні мого життя" Володимир Горянський вперше зіграв військового генерала. Актор відростив вуса і змінив імідж.

Незважаючи на нові образи, фотопроект зберіг і розкрив емоції кожного персонажа серіалу і їхнє ставлення до сімейних перипетій напередодні відповідальної події. На першому спільному кадрі Володимир Горянський зображує повну недовіру до обранця доньки і злість від того, що недолугий зять втручається в їхнє розмірене життя. З виразу обличчя Ольги Сумської читається занепокоєння стосовно майбутнього своєї дочки і певні внутрішні метання. Її героїня все ж вірить у щирість почуттів молодих людей і готова у всьому їх підтримати.

Сумська та Горянський у фотосесії_2
FPost

Костянтин Октябрський в кадрі демонструє своє переживання через невдалу спробу побудувати стосунки з тестем і прагнення боротися за своє кохання. Тільки акторка Катерина Вострікова залишалася розміреною і спокійною. Адже її героїня, незважаючи ні на що, продовжує безумовно і щиро кохати свого обранця.

Сумська та Горянський у фотосесії_1
FPost

Фотопроект відображає дві події: підготовку до весілля, і святкування самого торжества. А чи відбудеться весілля в "Найкращому тижні мого життя" - дізнаємося зовсім скоро на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: