Ольга Сумська вперше зізналася, що втратила дитину

Ольга Сумська вперше зізналася, що втратила дитину

Ольга Сумська вперше зізналася, що втратила дитину

instagram.com/olgasumska

Артистка жалкує, що не народила ще одного малюка.

Українська акторка Ольга Сумська, яка нещодавно зізналася, що перехворіла коронавірусом, поділилася особистою трагедією.

Артистка вперше розповіла, що могла народити третю дитину. За словами Сумської, у цей період в неї був дуже насичений гастрольний графік. Артистка була задіяна одночасно у трьох проєктах і їй доводилося просто жити у потягу. Про це вона розповіла у програмі  Dorotye.

Я могла народити ще дитину. Я була вагітною і я втратила дитину на зніманнях. На ранньому терміні це було. Знімання це були. Я знала, що я вагітна. Це був дуже емоційно важкий період у моєму житті, коли я знімалася у трьох фільмах одразу

поділилася Сумська
Ольга Сумська з чоловыком та молодшою донькою / instagram.com/olgasumska

Читайте також: Ольга Сумська 40 років тому і зараз: як змінилася легендарна акторка

За словами артистки, це сталося тоді, коли молодшій доньці акторки було десь три роки. Сумська поділилася, що дуже шкодує про те, що не стала мамою ще раз:

Ось про це я шкодую. Дуже шкодую. Діти – це найпрекрасніше, що є в житті жінки. Безумовно, треба народжувати, це велике щастя, коли у тебе є троє-четверо дітей. Це те, чого мені не вистачає сьогодні

зізналася зірка
Ольга Сумська зі старшою донькою / instagram.com/tonya_papernaya

Нагадаємо, що раніше Ольга Сумська зізналася, що страшенно ревнива та розповіла, як ледь не розлучилася з Борисюком. Союз пари врятувало народження спільної донечки.

Наступна публікація