Оргкомітет "Євробачення-2017" різко прокоментував вчинок пранкера Седюка

Організатори конкурсу зауважили, що скандаліст має понести відповідальність.

Організатори пісенного конкурсу "Євробачення-2017" прокоментували скандальну витівку пранкера Віталія Седюка під час фіналу пісенного змагання 13 травня.

Як відомо, під час виступу Джамали Седюк вибіг на сцену і оголив сідниці. Це було показано в прямому ефірі фінального шоу "Євробачення". Менше ніж за 10 секунд охорона конкурсу забрала Седюка зі сцени.

"Ми обурені, та жодним чином не підтримуємо такі провокації. Винуватець має понести відповідальність за те, що вчинив", – зазначив виконавчий продюсер "Євробачення-2017" Павло Грицак.

Джамала фінал "Євробачення-2017"
Reuters

Зараз оргкомітет "Євробачення-2017" проводить власне внутрішнє розслідування, про результати якого буде повідомлено додатково.

"Оргкомітет "Євробачення" в Україні  вибачається перед Джамалою та її командою за форс-мажорний випадок, що стався під час її виступу в прямому ефірі фіналу пісенного конкурсу "Євробачення", - йдеться у повідомленні прес-служби оргкомітету конкурсу.

Зауважимо, що це вже не перша скандальна витівка одіозного пранкера. Віталій Седюк встиг продемонструвати свій "талант" із Мадонною у 2011 році, Віллом Смітом у 2012-му, а в 2013 році він навіть намагався отримати нагороду Grammy замість співачки Адель.

Залиште свій коментар