Памела Андерсон з шести років піддавалася сексуальному насильству - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У зірки було важке дитинство.

Голлівудська акторка Памела Андерсон, яка нещодавно таємно вийшла заміж за кіномагната Джона Пітерса, як виявилося з дитинства була жертвою сексуальних домагань. 

Памела Андерсон та Джон Пітерс
Associated Press
Памела Андерсон та Джон Пітерс

Так, у виданні The Sun, йдеться про те, що 52-річна зірка "Рятувальників Малібу" з 6 років терпіла насильство.

"У мене було важке дитинство. Незважаючи на те, що у мене були люблячі батьки, у віці від 6 до 10 років мене домагалася няня-жінка", - передає слова знаменитості видання.

А згодом, у віці 12 років Андерсон зґвалтував брат бойфренда її подруги.

"Поки подружка була зайнята, брат її бойфренда запропонував мені пограти в нарди ... Потім почав робити мені масаж спини, і все закінчилося сексом. Це був мій перший гетеросексуальний досвід. Йому було 25 років, мені 12", - розповідала акторка.

Також зазнчається, що Пем пережила сексуальне насильство ще й в підлітковому віці, коли її шкільний хлопець Тайрен нібито організував групове зґвалтування.

"Він вирішив, що буде потішно зґвалтувати мене в компанії шести друзів. Я хотіла зникнути з цієї землі. Після цього мені було дуже важко довіряти людям", - цитує видання слова акторки. 

Зауважимо, що і у сімейному житті у Памела не відчувала ніжності від своїх чоловіків. Зазначається, що чоловік акторки Томмі Лі  записував на відео їхній спільний секс та піднімав руку на дружину, за що відсидів пів року у в'язниці. 

Памела Андерсон та Томмі Лі
Associated Press
Памела Андерсон та Томмы Лі

З іншим чоловіком, Кідом Роком, стосунки теж були бурхливими, і не раз доходило до бійок. Рік Саломон, за якого Памела виходила заміж двічі, під час сексу душив дружину і називав "повією".

Памела Андерсон та Кід Рок
Associated Press
Памела Андерсон та Кід Рок

А свого ексбойфренда Аділя Рамі, з яким Памела розійшлася влітку минулого року, звинуватила в фізичному насильстві та навіть опублікувала відео з лікарні

Памела Андерсон та Аділь Рамі_3
Associated Press
Памела Андерсон та Аділь Рамі

Як складуться стосунки Памели Андерсон з новим чоловіком Джоном Пітерсом невідомо, однак старший син зірки Брендон Лі, зауважив, що щасливий за матір і сподівається що вона нарешті стане щасливою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції