Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переможниця "Голосу країни" поділилась, кого підтримувала на виборах президента

Оксана Муха не мала змоги проголосувати.

Переможниця "Голосу країни-9" Оксана Муха одразу після фіналу співочого шоу приїхала до виїзної студії ТСН та поділилась своїми політичними переконаннями.

Співачка підтримувала Порошенка, однак через постійну зайнятість у "Голосі" не мала змоги вистояти чергу за відкріпним та проголосувати.

"Шалена робота. Шалена кількість людей, які працюють зранку до ночі. Головне, що я зрозуміла, що треба залишатись собою. Шоу є шоу, але люди вірять тобі тільки, коли ти щирий. Неможна собі зраджувати, треба йти перевіреним собою шляхом і неможна сумніватись", - розповіла Оксана про участь у проекті.

Втім, артистка з розумінням поставилась до результатів екзит-полів – каже, їй зрозуміле прагнення людей до змін на краще. Оксана Муха наголошує, що змін не потрібно чекати від держави, а треба змінюватись самому і змінювати оточуюче середовище.

ВідеоПереможниця "Голосу країни" зізналась, кого підтримувала на виборах президента

Переможниця "Голосу країни" Оксана Муха зізналась, що не змогла проголосувати, але підтримує Петра Порошенка. Також співачка розповіла про уроки, які дав співочий конкурс та заспівала у прямому ефірі ТСН.  

Переможниця "Голосу країни" зізналась, кого підтримувала на виборах президента

Нагадаємо, суперфіналістами "Голосу країни" стали дівчина з помідорного містечка Кам'янка Карина Арсентьєва та "реінкарнація Квітки Цісик" Оксана Муха зі Львова. Завдяки підтримці глядачів переможницею дев'ятого сезону проекту "Голос країни" стала Оксана Муха з команди Dan Balan, яку тренери назвали "душею українського народу". 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції