Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Попри критику Девід Бекхем знову поцілував дочку у губи

Гарпер з зірковим татом відкрили сезон катання на ковзанах.

Зірковий татусь Девід Бекхем, який минулого року зазнав критики через поцілунок у губи з дочкою, ймовірно взяв за традицію щороку публікувати такі знімки з дочкою Гарпер.

Так, на своїй сторінці в Instagram ексфутболіст розмістив серію фото, на яких показав, як розважився з дочкою в Лондоні на ковзанці. 

Девід Бекхем з дочкою_3
instagram.com/davidbeckham

"Нарешті ми почали відчувати дух Різдва, що наближається", - підписав знімки Девід, який не вбачає у фото нічого негожого.

Девід Бекхем з дочкою_4
instagram.com/davidbeckham
Девід Бекхем з дочкою_1
instagram.com/davidbeckham

Проте за кадри, на яких задоволена Харпер освоює ковзанку, Бекхему вчергове дісталося від моралістів. Адже на одному з них він знову цілує дочку в губи.

Девід Бекхем з дочкою_2
instagram.com/davidbeckham

"Це має аморальний вигляд", "Нащо цілувати дочку в губи", "Ви ж батько та дочка, навіщо такі поцілунки", - зауважили під знімками користувачі.

Втім серед критиканів, було безліч шанувальників родини, яким фотографії здалися милими і ніжними. 

"Девід, ти супертато" "Справжня татова принцеса, як же приємно на вас дивитися", "Боже, мрію про такого самого батька!", - писали у коментарях підписники Бекхема.

Нагадаємо, нещодавно Девід Бекхем з чотирьма дітьми підтримали зіркову матусю, дизайнерку Вікторію Бекхем під час показу її нової колекції у Лондоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції