Повалій боїться завдати клопоту Зіброву – дружина співака

Марина Зіброва запросила співачку на ювілей чоловіка.

Дружина українського співака Павла Зіброва, який в образі короля RnB шокував кліпом, Марина розповіла, що запросила Таїсію Повалій на ювілей чоловіка.

Наступного року Зіброву виповнюється 60 років, однак вже зараз Марина Зіброва покликала подругу Таїсію Повалій виступити на святковому концерті на честь Павла.

"Павлу наступного року 60 років. У нас буде великий ювілейний концерт. І я запитала Таю: "Ти заспіваєш?" Вона: "Я-то заспіваю. А вам не створю неприємності?" Я відповіла: "Слухай, ми товаришуємо багато років. І я ще буду думати, що у мене виникнуть якісь неприємності через те, що Тая Повалій заспіває в нашому концерті?" Кому не подобається - є двері, не приходьте взагалі на концерт", - рішуче заявила Марина, пише "Дуся".

Попри те, що останні декілька років Таїсія Повалій виступає у Росії, її подруга Марина Зіброва запевнила, що вони не обговорюють політичні теми

"Ми товаришуємо відтоді, як вони з Ігорем і ми з Павлом одружилися. Більше двадцяти років. Зрозуміло, що політичні розбіжності у нас були. Але ми ж з вами йдемо в Європу! Ось ті, які кричать щосили і кричать один на одного ... А як же толерантність? У кожного може бути своя думка", - сказала дружина Зіброва.

Нагадаємо, нещодавно чоловік Повалій щодо її цькування в Україні сказав, що їм просто не дають виступати у рідній країні. Ігор Ліхута розповів, де і як працює зараз його дружина.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: