Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як MELOVIN вдруге репетирував номер на "Євробачення-2018". Ексклюзив ТСН

Представник від України прогнав свою постановку чотири рази.

Сьогодні, 5 травня, у Лісабоні відбулася друга репетиція частини учасників конкурсу "Євробачення-2018".

Свій номер на головній музичній сцені Європи вдруге  відрепетирував і представник від України MELOVIN. У розпорядженні сайту ТСН.ua опинилася двохвилинна версія репетиції номера нашого учасника.

Як ми повідомляли раніше, MELOVIN постане на сцені в образі "харизматичного вампіра". Співак з’явиться перед глядачами з піаніно, яке уособить труну. Перед артистом відкриється кришка, звідки він вийде на сцену.

Проте головною фішкою виступу виконавця лишаються сходинки, які загоряються після того, як MELOVIN ними підніметься. Заради безпеки артиста, сходинки підпалили під час останнього, четвертого прогону номера.

ВідеоВідео другої репетиції MELOVIN на "Євробаченні-2018"

Сьогодні, 5 травня, у Лісабоні відбулася друга репетиція частини учасників конкурсу "Євробачення-2018". Свій номер на головній музичній сцені Європи вдруге відрепетирував і представник від України MELOVIN.

Відео другої репетиції MELOVIN на "Євробаченні-2018"

Зауважимо, що представник від України MELOVIN виступить у другому півфіналі "Євробачення-2018", який відбудеться 10 травня. Своїм виступом співак завершить другий півфінал.

Нагадаємо, що перший півфінал "Євробачення-2018" відбудеться 8 травня, фінал – 12-го. У конкурсі візьмуть участь 42 країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції