Проект "Голос країни" поріднив двох учасників шоу

Дата публікації
Перегляди
1523
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Учасник проекту Іван Пилипець став хрещеним батьком доньки Антона Копитіна.

Переможець 5-го сезону вокального шоу "Голос країни", багатодітний батько з Донецька Антон Копитін поріднився з півфіналістом проекту Іваном Пилипцем із Закарпаття.

Після проекту Іван став хрещеним батьком Єви, двохрічної донечки Антона Копитіна.

"Пам'ятаю, перед прямими ефірами "Голосу" Іван сказав: як хочеш, але все одно будемо кумами! Або ти візьмеш мене кумом, або я тебе. Ми вже тоді домовилися! Ми з Іваном дуже схожі за характером - обидва дуже відкриті, обожнюємо гумор і жити не можемо без музики!" - розповів Антон Копитін.

За словами зірки Закарпаття Івана, на проекті він дуже здружився з багатьма учасниками, але особливо близький йому за духом і сімейними цінностями Антон:

"Головне для нас з Антоном - це сімейні цінності. Це основа всього, і нашої дружби теж. Я щасливий бути духовним наставником Єви і ставлюся до цього дуже серйозно. Для мене це велика честь! До речі, за рік нашої дружби Антон настільки полюбив мій край, Закарпаття, що вже мріє побудувати дерев'яний будиночок поруч із моїм", - зізнається Іван Пилипець.

Нагадаємо, Тіна Кароль подарувала учаснику "Голосу країни" квартиру в Києві. Співачка дала ключі від квартири Антону Копитіну.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1523
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація