Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Репер Серьога написав жорстокий вірш про екс-президента та опозиціонерів

Музикант не приховує свого ставлення до політиків.

Співак Серьога, який відомий своїм запальним характером, розкритикував українських чиновників, створивши про них поезію.

"Уйдет уркаган, вопрос не в том, со щитом или вынесут вперед ногой. Кто будет править страною потом? Где парень, что всех поведет за собой?" - натякає Серьога на те, що після відсторонення Януковича, країну, в принципі, і не має кому довірити.

Серьога вважає, що на президентське крісло зазіхає опозиціонер Арсеній Яценюк, який зовсім не до душі музиканту.

"Этот очкарик похож на хорька, зловонный продажный тхор! Даешь в президенты его пока: вторит героев хор", - продовжує Серьога.

Не подобаються реперу і звільнена екс-прем'єрка Юлія Тимошенко і колишній боксер Віталій Кличко.

"В темнице томится девица-краса, но ее нора не за нашим бугром. Приглядись народ: она же лиса, вороватая и черноротая.  Плечистый голем покняжить рад: эх, царскую шубу примерить бы. Его аргументи: ударов град, не хотите ль такого премьера вы?"- написав він.

На переконання Серьоги, на пост прем'єр-міністра претендує Петро Порошенко, який є власником фабрики Рошен.

"И есть еще шоколадный амбал, кто выбирает этого свина? Льет в детские сладости масло из пальм, а в революции топку - масло машинное!" - запитує у прихильників свого блогу репер.

Нагадаємо, після тривалого мовчання репер Серьога вирішив повноцінно "реанімуватися" на творчому п'єдесталі, відзнявши новий кліп на композицію "Лють" ("Люто її люблю").

Залиште свій коментар

Вибір редакції