Родичі Меган невдало спробували з нею помирится

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Брат герцогині вчергове дорікнув їй про її походження.

Зведений брат дружини принца Гаррі Меган Томас Маркл-молодший, який ще навесні заявляв, що вона зруйнувала його життя, наразі вирішив примиритися з сестрою.

У черговому інтерв'ю виданню Daily Mail 53-річний чоловік вирішив звернутися до герцогині Сассекської з проханням припинити сімейну ворожнечу, але в певний момент знову щось пішло не так.

Спочатку Маркл зізнався, що був поганим братом і хоче все виправити.

"Я був поганим сином і поганим братом для Мег. Я просто хочу все виправити, поки не стало надто пізно. У мене немає завдання погіршити стосунки між батьком і Меган з Гаррі, я хочу, щоб ми всі, особливо вони, помирилися і стали справжньою родиною", - зауважив родич Меган.

Також він перепросив за критику, яку вислювлював на адресу сестри.

"Я сподіваюся, Меган вийде на зв'язок. Але наш батько повинен бути морально готовий до того, що цей момент може ніколи не настати. Вона не зв'язувалася з ним з моменту його серцевого нападу", - повідомив Томас.

Однак вже у наступному повідомленні він вчергове дорікнув дружині принца Гаррі, що все що вона має, це завдяки батьку.

"Їй потрібно пам'ятати, що вона потрапила в Букінгемський палац завдяки батькові. Він оплачував їй освіту і модний одяг. Він допоміг стати їй винятковою жінкою, якою вона зараз і є. Я прошу її визнати це", - додав чоловік.

Цікаво, що і зведена сестра Меган Саманта не полишає будь-якої можливості покритикувати сестру.

Так за повідомленням видання, після документальної стрічки "Гаррі і Меган: подорож Африкою" жінку зачепив коментар Меган про те, що життя в палаці зовсім не таке легке, як може здатися

"Мені здається, смішно скаржитися на життя того, чия безпека вимагає мільйонів доларів. Тому, хто подорожує по світу на приватному літаку як мільйонер. Тому, кого супроводжують у всіх поїздках. Вона скаржиться, що у неї ніхто не питає, як її справи і чи все гаразд. Оце так! А сама вона запитала, як справи у батька після двох серцевих нападів?", - у звичній манері заявила Саманта, після чого на неї завели кримінальну справу за інтернет-цькування герцогині.

Так, за результатами численних скарг на кіберхуліганство американська поліція була змушена завести справу на громадянку США Саманту Маркл. Наразі вона перебуває на волі, оскільки слідство тільки почалося.

Нагадаємо, не так давно Меган Маркл потрапила у курйозну ситуацію з обіймами з засновницею молодіжного саміту Кейт Робертсон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції