Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російське громадянство не врятує Депардьє від високих податків

Стати співвітчизником його запрошують іще Бельгія та Чеченська Республіка.

Актор Жерар Депардьє не в Україні, а у Франції. На власні очі в цьому переконалися журналісти "Франс-Прес". Раніше різні джерела повідомляли про прибуття нового громадянина Росії до Києва. Отриманий напередодні від Володимира Путіна новий статус, може не принести акторові, який не захотів сплачувати податки у Франції, великої фінансової користі, повідомляє ТСН. Щоправда, у легендарного актора ще є вибір. Адже стати співвітчизником його запрошують іще Бельгія та Чеченська Республіка.

Символ Франції, славетний актор і француз став росіянином. Ця коротка новина на сайті Президента Росії сколихнула сотні міжнародних ЗМІ. А інтернет вибухнув фотожабами.

До цього Депардьє мав намір стати громадянином Бельгії. Там уже навіть зняли жартівливий ролик, у якому працівники мерії в образах акторів запрошували легендарного актора стати співвітчизником.

Окрім Бельгії та Росії багатого і знаменитого актора чекають навіть у Грозному.

"Ми й раніше запрошували і пропонували йому свої послуги, а тепер будь-яка ділянка в Грозному, в селі, звідки я родом, у курортній частині республіки. Депардьє не тільки громадянин Росії, він громадянин світу", - заявив глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров.

Сам Депардьє на зв'язок не виходить. ТСН достеменно відомо, що наразі зірка кіно не в Україні, як напередодні повідомляли ЗМІ, а у Франції. На сенсаційні обговорення довкола його імені відповів лише одному - російському телеканалу - листом.

"Так, я зробив запит щодо отримання російського громадянства. І я радий, що його задовольнили. Я обожнюю вашу країну, людей, і вашу історію та письменників", - йдеться у листі кінозірки.

Самі французи двояко оцінили вибір відомого співвітчизника.

Утім, заможному французові навряд чи вдасться уникнути високих податків завдяки російському паспорту. Адже згідно з Російським законодавством, право сплачувати низький - 13-відсотковий податок поширюється лише на постійних резидентів країни. А поки що на Депардьє чекає тільки податок у 30 відсотків. Тим часом, слідом за Депардьє може стати росіянкою ще одна французька акторка і відома захисниця тварин - Бріджит Бардо. Її обурили не високі податки на прибуток, а те, що в одному із зоопарків можуть приспати двох хворих на туберкульоз слонів. Утім на її публічне звернення не відповів наразі жоден із президентів.

Відео Актор Жерар Депардьє не в Україні, а у Франції

Залиште свій коментар

Вибір редакції