Руслана готує благочинний проект до Дня Незалежності

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Руслана готує благочинний проект до Дня Незалежності

Фото: Руслана Лижичко /Facebook

Артистка стала автором ідеї та продюсером благочинного проекту.

Співачка Руслана, яка влаштувала фотосесію на фоні свого знаменитого будинку, готує до Дня Незалежності України благочинний проект - фестиваль "Батурин. Ренесанс Незалежності".

Відбудеться фестиваль, вхід на який буде вільним, 23 серпня у столиці Гетьманщини, Батурині, на площі перед палацом гетьмана Розумовського.

За словами артистки, місто Батурин обрано не випадково, адже Батурин – це гетьманська столиця, що підхопила естафету української державності за специфічних умов XVII-XVIII століть. Також це місце духовного Відродження України та центр розквіту мистецтв Гетьманської доби.

"День Незалежності - це те свято, яке всі українці святкують серцем. У нас є свій маленький слоган: "Україна - там, де ми".  Цього року мені захотілося на  День Незалежності бути саме тут! Просто відчути себе українкою, на своїй землі, серед близьких по пісні, близьких по духу" - розповіла Руслана.

До проекту виконавиця долучила багатьох друзів-артистів: Сашка Положинського та гурт "Тартак", Тоню Матвієнко, українських віртуозів Василя Попадюка та Олесю Журавчак, гурт Kozak Sistem, Katya Chilly, шоу-балет "Життя".

Концерт Руслани та українських зірок відбудеться із симфонічним оркестром "Київська Камерата".

Нагадаємо, Руслана показала світлині зі своїм чотирилапим другом на прізвисько Чудо.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація