Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Самотній Тищенко шукає майбутню матір своїх дітей по очах

Чоловік відмовився від сексу, а шукає почуттів.

Не повезе на побачення до Парижу, і точно не подарує авто - відомий ресторатор Микола Тищенко переглянув свої методи зваблення. Нині, завидний наречений точно знає критерії своєї пасії включно із знаком зодіаку, знайомством із батьками, та знімками бабусі по матері. Такою буде наречена у старості, певен Тищенко. Спочатку має проскочити іскра в очах дівчини, далі Тищенко почне діяти, повідомляє ТСН.Особливе.

"Дівчина починає проявляти інтерес через якийсь період часу. Поспішати не можна. У період знайомства поспішати не можна. Ще подекуди можна поспішати, але про це пізніше", - каже чоловік.

Подобаються Тищенкові молоді та гарні, бо шукає пристрасті та емоцій. На першому побаченні - певен Микола, завжди мають бути квіти, і необхідно не щоб здивувати дівчину, а проявити себе. Якщо Микола зацікавлений, відключаються сором'язливість та інші стримувальні механізми.

Щоб сподобатися, у сором'язливого холостяка є й певні козирі.

"Я доглядаю за собою. Я вважаю, що кожен чоловік повинен доглядати і за руками і за своїм тілом, і за запахом стежити", - переконаний Микола.

Втім, до романтики красень ставиться серйозно і певен, що її в житті не вистачає.

"Мені подобається просто проводити романтичні побачення з видом на наше місто. Можна просто в машині покататися. Мені подобається парк. Можна ходити про що то думати, говорити, якісь елементарні речі - збирати пожовкле листя", - каже чоловік.

Друге побачення може бути і в ресторані. Але не у Тищенка, щоб зберегти конфіденційність, і не у Парижі.

"А ходити і всіх забезпечувати машинами, Парижем мені набридло вже. Все! Цей час минув. Я сьогодні не хочу нікого забезпечувати. Я хочу сьогодні одного. Не ворога у своєму ліжку, а друга. Людину з якою я буду жити і в радості і в горі", - каже Микола.

Подарунки робити Тищенко готовий, але авто купить лише дружині. Заради самого сексу парубок старатися не буде. Сьогодні у всіх потенційних подругах Тищенко шукає матір своїх майбутніх дітей. А під час зустрічі дивиться насамперед у вічі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції