Перейти до змісту
Селін Діон скасувала шоу у Лас-Вегасі через стан здоров’я

Селін Діон скасувала шоу у Лас-Вегасі через стан здоров’я

У співачки виникли серйозні проблеми зі слухом.

Легендарна канадська співачка Селін Діон, яка минулого року віддала усі кошти після шоу у Лас-Вегасі жертвам стрілянини, наразі скасувала чергове шоу через незадовільний стан здоров’я.

На офіційній сторінці 49-річної співачки у Facebook повідомляється, що у Діон виникли проблеми з середнім вухом, які викликали порушення слуху та заважали співати. Лікування полягало в застосуванні вушних крапель, однак з недавнього часу вони перестали допомагати.

Тому в результаті дослідження було ухвалене рішення про необхідність проведення "мінімально інвазивної хірургічної процедури".

"Ми з жалем інформуємо вас про те, що виступи Селін у The Colosseum в Caesars Palace, заплановані на 27 березня - 18 квітня, були скасовані. У Селін погіршився стан здоров’я через проблеми, які виникли у середньому вусі, що спровокували порушення слуху та ускладнили спів", - повідомила команда співачки.

У своєму пості Селін також попросила вибачення у прихильників за несподівани зміни у концертній діяльності.

"Останнім часом моя удача не дуже хороша. Я з нетерпінням чекала, щоб виступити перед вами, і це станеться. Я просто не можу повірити в це. Я прошу вибачення у всіх, хто планував поїхати до Лас-Вегаса, щоб побачити моє шоу. Я знаю, як це розчаровує, і мені дуже шкода ", - повідомила Селін.

CÉLINE DION PERFORMANCES - MARCH AND APRIL CANCELLED We regret to inform you that the performances of Céline at The...

Опубликовано Céline Dion 21 марта 2018 г.

Також зазначається, що вистави в The Colosseum співачка планує відновити 22 травня.

Нагадаємо, нещодавно свої концерти через стан здоровя скасував відомий російський рокер Борис Гребенщиков.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин