Схожа чи ні: у Мережі активно обговорють акторку, яка зіграє принцесу Діану

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Схожа чи ні: у Мережі активно обговорють акторку, яка зіграє принцесу Діану

Associated Press

Творці телесеріалу "Корона" знайшли акторку для ролі Леді Ді.

Акторка-початківець Емма Коррін зіграє принцесу Діану у драматичному найдорожчому телесеріалі компанії Netflix "Корона", який розповідає історію британської королівської сім'ї в ХХ столітті.

instagram.com/emmalouisecorrin

Як повідомляє видання Variety, акторка відома глядачам із кількох картин: вона знімалася у фільмі "Провина" з Кірою Найтлі і серіалі "Гранчестер" з Джеймсом Нортоном, а зараз зайнята в серіалі "Пенніворт".

За даними видання, Коррін в ролі принцеси Діани швидше за все вперше з'явиться в серіалі в четвертому сезоні, дата виходу якого наразі невідома.

Корін, коментуючи свою нову роль, підкреслила, що перебуває "у нестямі від захоплення".

instagram.com/emmalouisecorrin

"Я дуже рада приєднатися до касти "Корони". Я дивлюся цей серіал з самого першого епізоду. Принцеса Діана була і залишається ідеалом, зіграти який велика честь і відповідальність. Але, я думаю, з такою чудовою командою на чолі з Пітером Морганом все вийде!", - опубліковано у пості акторки в Instagram.

Однак серед шанувальників виникло неабияке обговорення схожості Коррін на Леді Ді, одні знаходять спільні риси, інші навпаки вважають Емму зовсім несхожою на принцесу Вельську.

Наступна публікація