Сина-наркомана Майкла Дугласа жорстоко побили у в'язниці

Дата публікації
Перегляди
2558
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сина-наркомана Майкла Дугласа жорстоко побили у в'язниці

Майкл Дуглас та його перша дружина Діандра Люкер після суду над сином / Фото: Фото EPA/UPG

Співкамерники зламали Кемерону руку та ногу.

Старший син актора Майкла Дугласа Кемерон, який відбуває строк у в'язниці у Пенсільванії, піддався нападу співкамерників, у результаті чого отримав кілька переломів.

34-річний Кемерон, який відбуває термін за зберігання та розповсюдження наркотиків, нібито назвав поліції наркодилерів, які на волі забезпечували його забороненими препаратами, щоб скоротити свій термін перебування у в'язниці. Як повідомляє Daily Mail, за побиття сина актора ув'язнені отримали нагороду від босів наркомафії у розмірі 100 доларів.

Кемерону зламали стегно, яке дуже важко зростається, лікарям довелося встановити туди металевий стрижень. Крім того, є переломи і декількох пальців на руці. Зараз адміністрація проводить розслідування, а Кемерон знаходиться в тюремній лікарні.

Нагадаємо, актора Кемерона Дугласа кілька разів заарештовували за зберігання наркотиків, але відпускали. Проте, в 2009 році у нього знайшли більше 200 грамів героїну, прирівняли до розповсюдження і посадили на 5 років. Після чого термін був збільшений ще на 4,5 роки за вживання наркотиків вже у в'язниці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2558
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація