Екс-чоловік Сандри Буллок шкодує, що сам не пішов від неї

Колишній чоловік Сандри Буллок Джессі Джеймс розповів про життя із актрисою та їхнє розлучення.

Джессі Джеймс продовжує при кожному зручному випадку говорити не дуже приємні речі про свою екс-дружину Сандру Буллок. Так, днями Джеймс був у ведучого Пірса Моргана. Мова, звичайно, зайшла про Сандру. І Джессі був відмінно "озброєний".

Отже, Пірс віддався спогадам: він був на церемонії вручення премії "Оскар-2010" і зустрів там Сандру (яка того року була визнана найкращою актрисою). Тоді Буллок не могла наговоритися про те, як же їй пощастило з чоловіком: "Я прокидаюся щодня і розумію, як же мені пощастило, що у мене є він".

Також Пірс нагадав Джессі слова Сандри на врученні премії "Золотий глобус" - вона теж дякувала чоловікові і говорила, що її успіхи в кар'єрі безпосередньо пов'язані з ним. Джеймс не розчулився, а лише згадав, що Сандра говорила приблизно одне і те ж "на чотирьох церемоніях вручення різних премій". Тоді Морган безпосередньо запитав, чи звинувачує Джессі колишню дружину в нещирості. Відповідь була така: "Я думаю, ви знаєте, дуже добре знаєте, як людям доводиться жити в цьому світі".

На питання про те, чи радий він розлученню, він відповів, що на "100 відсотків". Дивно, що при цьому ми тепер так часто про нього чуємо.

Також Джеймс незважаючи на невтішні вислови про колишню дружину, всю провину за їхній розрив бере на себе. Більш того, журиться... що сам не пішов від Буллок:

"Я повинен був вчинити благородно. Я повинен був піти від неї, розумієте? Якщо я хотів продовжувати міняти сексуальних партнерів, я повинен був покінчити зі шлюбом".

Читайте також:

Скарлетт Йоханссон і Райан Рейнольдс розлучаються

Сандра Буллок - найвисокооплачуваніша актриса США

Сандрі Буллок знову наставили роги

Повʼязані теми:

Наступна публікація