Екс-тренер Мадонни ображена, бо поп-діва вдікрила фітнес-клуб

Екс-тренер Мадонни ображена, бо поп-діва вдікрила фітнес-клуб

Мадонна / Фото: AFP

Колишня тренерка Мадонни Трейсі Андерсон не задоволена тим, що співачка відкрила фітнес-центр імені себе.

Мадонна у своєму фітнес-клубі / Фото: Socialite Life
Трейсі Андерсон - справжня гуру фітнес-індустрії. Саме завдяки їй Дженніфер Еністон, Гвінет Пелтроу і Кортні Кокс можуть похвалитися ідеальними тілами.

У минулому однією з її клієнток була Мадонна (саме завдяки Трейсі вона відновилася після падіння з коня у 2005 році). Однак у 2009 році відносинам тренера і поп-королеви прийшов кінець. Злі язики стверджували, що це сталося через те, що Трейсі часто втручалася в життя співачки, проте сама Андерсон стверджує, що звільнилася з високооплачуваної посади, оскільки хотіла проводити більше часу з сином.

Всієї правди нам, ймовірно, ніколи не дізнатися, однак те, що між Мадонною та її фітнес-тренером пробігла чорна кішка, очевидно. Наприклад, у своєму нещодавньому інтерв'ю Трейсі Андерсон засудила вчинок своєї колишньої клієнтки, яка відкрила в Мехіко перший спортивний клуб імені себе:

"Я теж могла б відкрити іменну мережу фітнес-клубів, але з мого боку це було б безвідповідально. Думаю, всі ми розуміємо, що коли селебріті задумують якийсь бізнес, до якого по суті не мають відношення, це означає лише те, що їх ім'я ставиться на продукті, і це нормально. Але, здається мені, ви не підете до актора, який грає лікаря, щоб полікуватися у нього".

Читайте також:

Мадонна відкрила фітнес-центр "Hard Candy"

Мадонна та Лурдес обрали модель для своєї колекції

Мадонна зніметься в кіно із донькою Лурдес

Повʼязані теми:

Наступна публікація