Крістен Стюарт не ходить в магазин через славу

Зірка фільмів "Сутінки" Крістен Стюарт знялась для журналу Vogue та розповіла про плюси та мінуси своєї успішності.

Акторка Крістен Стюарт прикрасила собою лютневий номер журналу Vogue. Маріо Тестіно зробив чарівну фотосесію актриси, а сама дівчина розповіла редакції про свої відчуття від життя і від своєї "сутінкової" героїні Белли Свон.

"Багато дівчат цілком серйозно ідентифікують себе з Белою - дуже глибоко, якщо точно висловлюватися, - говорить Крістен. - Я бачила у них такий зв'язок з героїнею... прямо фізично було видно! Вони одержимі цим персонажем".

Поговорили і про славу, яка звалилася на актрису. "Я не можу просто взяти і піти в магазин, - скаржиться вона. - Мене це нервує, бо я не можу часто виходити на вулицю. І взагалі вже не зможу бути "простим дівчам". Бути просто дівчиною в якомусь звичайному місці - все, це зникло з мого життя".

При цьому Крістен чудово розуміє, що така слава принесла їй не лише неприємності - але і великі гроші й можливості. "Забавно, що стикаєшся не тільки із загальним визнанням людей, а й із грошима, - міркує вона. - Наприклад, трастові фонди. Зараз тільки-но я чую, що хтось дуже багатий, перше, що думаю: "Ти щось робиш з грошима? Або ж просто розслабляєшся? Просто сидиш на них?"

Крістен вже знає, що їй робити з грошима: вона хоче створити фонд допомоги тим, хто піддався сексуальному рабству. "Це було б здорово. Прямо зараз це те, чим мені найбільше хочеться займатися".

Читайте також:

Крістен Стюарт і Паттінсон - найстильніша пара року

Роберт Паттінсон романтично повечеряв із Крістен Стюарт

Роберт Паттінсон зізнався, що зустрічається із Крістен Стюарт

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Стиль Крістен Стюарт
Наступна публікація