Кріса Брауна не впустили до Великобританії

Співакові Крісу Брауну відмовлено у в'їзді до Великобританії через історію побиття Ріанни. 9 червня мав відбудуться концерт Брауна в Глазго.

 Американський співак Кріс Браун був змушений скасувати турне містами Великобританії, так як йому було відмовлено у в'їзді в країну. Влада Великобританії пояснили рішення відмовити Брауну у видачі робочої візи тим, що він "був визнаний винним у скоєнні серйозного злочину".

У 2009 році Кріс Браун був визнаний винним у нападі на свою тодішню кохану, співачку Ріанну. Виконавець визнав свою провину і був засуджений до шести місяців виправних робіт. Також його зобов'язали прослухати курс лекцій про домашнє насильство і заборонили наближатися до Ріанни на дистанцію менше, ніж 90 сантиметрів.

Після завершення судового процесу кар'єра Кріса Брауна пішла на спад - багато радіостанцій оголосили співакові негласний бойкот і відмовилися ставити його композиції в ефір. Крім того, артиста перестали запрошувати на різні заходи і шоу, і він звернувся до шанувальників з проханням підтримати його.

За словами представника Кріса Брауна, найближчим часом співак і його менеджери намагатимуться владнати питання з британською візою. Він також закликав усіх прихильників Брауна, які вже придбали квитки на концерти у Великобританії, не здавати і не викидати їх.

Читайте також:

Ріанна написала пісню про Кріса Брауна

Кріс Браун митиме машини за побиття Ріанни

Кріс Браун шантажує Ріанну порнухою за її участю

Повʼязані теми:

Наступна публікація