Кріса Брауна не впустили до Великобританії

Співакові Крісу Брауну відмовлено у в'їзді до Великобританії через історію побиття Ріанни. 9 червня мав відбудуться концерт Брауна в Глазго.

 Американський співак Кріс Браун був змушений скасувати турне містами Великобританії, так як йому було відмовлено у в'їзді в країну. Влада Великобританії пояснили рішення відмовити Брауну у видачі робочої візи тим, що він "був визнаний винним у скоєнні серйозного злочину".

У 2009 році Кріс Браун був визнаний винним у нападі на свою тодішню кохану, співачку Ріанну. Виконавець визнав свою провину і був засуджений до шести місяців виправних робіт. Також його зобов'язали прослухати курс лекцій про домашнє насильство і заборонили наближатися до Ріанни на дистанцію менше, ніж 90 сантиметрів.

Після завершення судового процесу кар'єра Кріса Брауна пішла на спад - багато радіостанцій оголосили співакові негласний бойкот і відмовилися ставити його композиції в ефір. Крім того, артиста перестали запрошувати на різні заходи і шоу, і він звернувся до шанувальників з проханням підтримати його.

За словами представника Кріса Брауна, найближчим часом співак і його менеджери намагатимуться владнати питання з британською візою. Він також закликав усіх прихильників Брауна, які вже придбали квитки на концерти у Великобританії, не здавати і не викидати їх.

Читайте також:

Ріанна написала пісню про Кріса Брауна

Кріс Браун митиме машини за побиття Ріанни

Кріс Браун шантажує Ріанну порнухою за її участю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: