Меган Фокс звільнили з "Трансформерів-3" на вимогу Спілберга

Стівен Спілберг звільнив Меган Фокс із "Трансформерів-3" через образливі слова, які вона сказала на адресу режисера Майкла Бея.

Перед прем'єрою "Трансформерів 3: Темна сторона Місяця", яка відбудеться четвертого липня, режисер проекту Майкл Бей розповів, чому в третю частину Меган Фокс змінила британська модель Розі Хантінгтон-Уайтлі.

Виявляється, виконавчий продюсер проекту Стівен Спілберг був обурений, коли Фокс в інтерв'ю образила режисера "Трансформерів" Майкла Бея, порівнявши його з Гітлером, і зажадав позбутися актриси.

Як ми всі пам'ятаємо, зірка перших двох частин, Меган повинна була зніматися і в третьому фільмі, але незадовго до зйомок в інтерв'ю британському журналу Wonderland заявила, що Бей на знімальному майданчику "поводиться як Гітлер".

Бей прокоментував ситуацію: "Все через цю історію з Гітлером. Стівен (Спілберг) вимагавзвільнити її негайно".

Сам Майкл зауважив, що особисто його ця фраза нітрохи не зачепила. Багато членів знімальної групи були обурені цією заявою. На сайті Майкла Бея один з членів команди написав:

"Майкл знайшов цю недосвідчену дівчину, витягнув її з повної невідомості, давши найбільший проект, який тільки може бути у молодої акторки. Він просив усіх навколо просто довіритися його вибору. Він подарував їй головну роль в "Трансформерах" - франшизі, яка назавжди змінила її життя. А вона його образила".

Читайте також:

На зйомках "Трансформерів-3" важко поранено актрису масовки

Меган Фокс у "Трансформерах" знайшли заміну

У Меган Фокс відібрали звання найкрасивішої жінки

Повʼязані теми:

Наступна публікація