Стівена Спілберга звинуватили в параної

Письменниця Ніколь Лапорте провела дослідження і виявила, що режисер Стівен Спілберг надто сильно переживає через свою безпеку.

Знаменитого режисера і продюсера Стівена Спілберга звинуватили в параної через його заклопотаність проблемами особистої безпеки й безпеки його компанії DreamWorks.

Письменниця Ніколь Лапорте, яка працювала журналісткою видання Variety, провела дослідження, яке базується на двох сотнях інтерв'ю з колишніми і нинішніми співробітниками компанії Спілберга.

Результати роботи журналістка виклала у своїй книзі The Men Who Would Be King, фрагменти з якої наводить газета The NY Post.

Так, за твердженням автора твору, біля офісу режисера завжди припаркований мотоцикл, на якому в разі небезпеки Спілберг міг би оперативно сховатися. Коли Спілберг перебуває вдома, він у режимі реального часу може спостерігати за допомогою системи камер за тим, що відбувається в будь-якому з приміщень компанії.

Служба безпеки DreamWorks готова не тільки до відбиття нападів зловмисників, але й до боротьби зі стихійними лихами, наприклад, землетрусів. На такі випадки всі співробітники студії забезпечуються спеціальними наборами життєзабезпечення, що включають протигази і медикаменти.

Кабінет режисера обладнаний спеціальними пристроями, що виключають можливість підслухати його телефонні розмови, а будь-який документ, незалежно від його важливості, кодується таким чином, щоб у разі його пропажі можна було легко встановити винного.

Офіційні представники DreamWorks назвали факти, викладені в книзі, вигадкою.

Нагадаємо, що Стівен Спілберг посів друге місце в списку найбагатших зірок Голівуду за підсумками 2009 року.

Читайте також:

Спілберг зніме своїх "Піратів Карибського моря"

Спілберг не може знайти грошей на нові фільми

Стівен Спілберг - кращий режисер сучасності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: