На Артемія Троїцького завели кримінальну справу

На Артемія Троїцького завели кримінальну справу

Артемій Троїцький

Проти відомого музичного критика Артемія Троїцького завели кримінальну справу через антипремію, яку він присвоїв майору міліції. 

На музичного критика Артемія Троїцького заведено кримінальну справу за статтею 130 КК РФ (образа).

Справа порушена за заявою колишнього майора ДІБДР Миколи Хованського. Троїцький назвав його одним із переможців антипремії "Дорога колісниця" за участь у розслідуванні ДТП на Ленінському проспекті за участю автомобіля віце-президента "Лукойла" Анатолія Баркова. Позов розглядається в Гагарінському суді Москви.

25 лютого 2010 року на Ленінському проспекті в Москві при лобовому зіткненні "Сітроена" та "Мерседеса" загинули Ольга Александріна і Віра Сидельникова, що знаходилися в "Сітроені". В "Мерседесі" були Барков, його водій і охоронець. Вони отримали незначні травми.

Як повідомляли ЗМІ, Хованський одним з перших прибув на місце події і склав схему ДТП, згідно з якою винною в аварії визнавалася водій "Сітроена" Александріна. Незабаром після цього Хованський подав у відставку, однак він заперечував, що таке рішення пов'язане з ДТП на Ленінському проспекті.

Розслідування справи привернуло велику суспільну увагу. Президент Дмитро Медведєв доручив розібратися в ньому міністру внутрішніх справ Рашиду Нургалієву.

Справа була закрита в кінці серпня 2010 року. Винною в аварії була визнана водій "Сітроена". Федерація автомобілістів Росії провела власне розслідування. Двоє з трьох експертів, запрошених цією організацією, порахували винним водія Баркова. Третій експерт утримався від висновків через нестачу даних.

Навесні 2010 року Репер Іван Алексєєв, відомий як Noize MC, записав пісню "Дорога колісниця" ("Мерседес 666"), в якій розповідається про цю ДТП. Про присудження Хованському однойменної антипремії Троїцький повідомив на концерті Юрія Шевчука "Останній день міліції" в листопаді 2010 року.

Читайте також:

Під твіст Артемія Троїцького "зажигав" і стиляга Скрипка

Lady GaGa показує своє життя на Gagavision

У Німеччині з'явився восковий Роб Паттінсон

Повʼязані теми:

Наступна публікація