Наталі Портман посварилася з батьком через лесбійський секс

Наталі Портман посварилася з батьком через лесбійський секс

Наталі Портман

Голлівудська акторка Наталі Портман посварилась із батьком, який образився на неї через лесбійську сцену у фільмі "Чорний лебідь".

Роль балерини Ніни, зіграна Наталі Портман в новій картині американського режисера Даррена Аронофскі "Чорний лебідь" посварила актрису з її батьком. Доктор Авнер Гершлаг, фахівець з лікування безпліддя і репродуктивної ендокринології, був украй засмучений участю дочки в еротичному триллері.

Сцена, в якій героїні Наталі Портман та Міла Куніс зображають лесбійський секс, привернула увагу ЗМІ задовго до того, як фільм був показаний на фестивалях у Венеції та Торонто.

Роздратована "хворим ажіотажем", Наталі заявила, що не вважає "ту саму" сцену з Мілою Куніс лесбійською, проте, судячи з усього, актрисі не повірив навіть її батько. На думку друзів сім'ї, доктор Гершлаг все ще вважає свою 29-річну дочку дитиною. Наталі ж, хоч і звикла прислухатися до думки батька, цього разу пожертвувала хорошими стосунками з ним заради цікавої ролі.

Відзначимо, що у вересні, на фестивалі в Торонто, фільм отримав досить високу оцінку глядачів і критиків. Її 27-річна партнерка Міла Куніс на 67-му Венеціанському фестивалі була визнана найкращою молодою актрисою і удостоєна спеціального призу імені Марчелло Мастрояні.

Читайте також:

Наталі Портман розійшлась з коханим

Наталі Портман стане восьминогом

Одружений Шон Пенн спокусив Наталі Портман

Повʼязані теми:

Наступна публікація