Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
П'яний Ніколас Кейдж підняв руку на дружину

Ніколас Кейдж облаяв дружину та дав їй ляпас через те, що вона відмовляла його від ідеї зробити татуювання.

Оскароносний актор Ніколас Кейдж виявився замішаним в дуже неприємному інциденті. Минулої суботи актор був затриманий полісменами Нового Орлеана за підозрою в застосуванні рукоприкладства щодо своєї дружини Елліс Кім. За свідченням очевидця, Кейдж, будучи неабияк п'яним, сварився з Елліс біля тату-салону. Актор кричав на жінку, яка намагалася його заспокоїти, а потім відважив їй ляпас.

Прибулі по сигналу свідка офіцери поліції доставили актора і його дружину в місцеве відділення, де допитали. Свідком також виступив службовець тату-салону, який розповів, чому артист і його дружина посварилися.

За його словами, Кейдж, який знімає в Новому Орлеані свій новий фільм "Медальйон", дуже хотів набити собі тату, але дружина відмовляла його від цієї ідеї, так як було досить пізно. У результаті пара залишила салон у поганому настрої, татуювання Кейдж так і не зробив. Пізніше подружжя були помічені на розі однієї з вулиць, де актор голосно кричав на Елліс. Кейдж розійшовся настільки, що місцеві жителі почали з переляку визирати зі своїх вікон, а один з них викликав поліцію. У відділенні поліцейські провели тест на алкоголь і встановили, що Кейдж був дійсно п'яний.

З цієї історії можна було роздути грандіозний скандал, але Елліс Кім виявилася мудрою жінкою і не стала виносити сміття з хати, заявивши, що чоловік не бив і не ображав її. Сам актор теж не визнав свою провину. У результаті Ніколас Кейдж був звільнений під заставу в 11 тисяч доларів.

Читайте також:

Актора Ніколаса Кейджа заарештували за п'яний дебош

Колишній фінансист Кейджа подав на актора до суду

Ніколас Кейдж продав черговий будинок через борги


Залиште свій коментар

Вибір редакції