П'яний Ніколас Кейдж підняв руку на дружину

П'яний Ніколас Кейдж підняв руку на дружину

Ніколас Кейдж / Фото: Daily Mail

Ніколас Кейдж облаяв дружину та дав їй ляпас через те, що вона відмовляла його від ідеї зробити татуювання.

Оскароносний актор Ніколас Кейдж виявився замішаним в дуже неприємному інциденті. Минулої суботи актор був затриманий полісменами Нового Орлеана за підозрою в застосуванні рукоприкладства щодо своєї дружини Елліс Кім. За свідченням очевидця, Кейдж, будучи неабияк п'яним, сварився з Елліс біля тату-салону. Актор кричав на жінку, яка намагалася його заспокоїти, а потім відважив їй ляпас.

Прибулі по сигналу свідка офіцери поліції доставили актора і його дружину в місцеве відділення, де допитали. Свідком також виступив службовець тату-салону, який розповів, чому артист і його дружина посварилися.

За його словами, Кейдж, який знімає в Новому Орлеані свій новий фільм "Медальйон", дуже хотів набити собі тату, але дружина відмовляла його від цієї ідеї, так як було досить пізно. У результаті пара залишила салон у поганому настрої, татуювання Кейдж так і не зробив. Пізніше подружжя були помічені на розі однієї з вулиць, де актор голосно кричав на Елліс. Кейдж розійшовся настільки, що місцеві жителі почали з переляку визирати зі своїх вікон, а один з них викликав поліцію. У відділенні поліцейські провели тест на алкоголь і встановили, що Кейдж був дійсно п'яний.

З цієї історії можна було роздути грандіозний скандал, але Елліс Кім виявилася мудрою жінкою і не стала виносити сміття з хати, заявивши, що чоловік не бив і не ображав її. Сам актор теж не визнав свою провину. У результаті Ніколас Кейдж був звільнений під заставу в 11 тисяч доларів.

Читайте також:

Актора Ніколаса Кейджа заарештували за п'яний дебош

Колишній фінансист Кейджа подав на актора до суду

Ніколас Кейдж продав черговий будинок через борги


Повʼязані теми:

Наступна публікація