Памела Андерсон переїхала жити у фургон

Памела Андерсон переїхала жити у фургон

Памела Андерсон / Фото: Playboy

У актриси Памели Андерсон настільки скрутне фінансове становище, що вона перемістилась жити у трейлер.

Відома актриса і модель Памела Андерсон потрапила у халепу. Карколомна Памела закрутила бурхливий роман з бізнесменом-ріелтором на ім'я Лоуренс Хайлер. Через деякий час почуття охололи, і парочка вирішила відкрити спільний бізнес. Домовилися так: Хайлер виділяє житлоплощу, Андерсон рекламує його бізнес. Але намагання побудувати бізнес закінчились судивим позовом.

Фінансові труднощі Андерсон змусили її переїхати жити в трейлер в парку, так як її будинок в Малібу знаходиться на реконструкції. Проте Памела не сумує і щосили рекламує прості умови життя, запевняючи при цьому що її це подобається і вона подумує залишитися тут назавжди.

Нагадаємо, за умовами контракту із Лоуренсом Хайлером, Памела зобов'язувалась просувати квартири свого бойфренда у вежі Panorama Towers в Лас-Вегасі. Вони розраховували на те, що якщо Памела засвітиться обличчям та іншими частинами тіла на презентації житла, то це приверне увагу покупців. Винагородою за всі старання Андерсон мали стати апартаменти в цій самій вежі.

Партнери обговорили і форс-мажорні ситуації. Актриса зазначила, що їй повинні виплатити один мільйон доларів у випадку, якщо не їй нададуть квартиру.

Однак, красуня не виконала своєї частини договору і на багатьох тусовках навіть не з'явилася.
Тепер Хайлер вимагає 22,5 мільйона доларів, як компенсацію збитків з нерозпроданих квартир. За Памелою теж справа не встало: модель подала в суд на партнера. Вона вимагає надати в її власність обіцяне житло або обумовлену компенсацію.

Читайте також:

Відверту рекламу з Памелою Андерсон заборонили транслювати

"Міс Україна" подає до суду на Памелу Андерсон

Памела Андерсон заборгувала США 500 тисяч доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація