Відверту рекламу з Памелою Андерсон заборонили транслювати

Канал CNN Airport Network відмовився транслювати ролик з Памелою Андерсон.

Актриса Памела Андерсон зіграла головну роль в рекламному ролику "Cruelty Doesn't Fly" або "Безжалісні не літають" від організації PETA - "Люди за етичне поводження з тваринами". Але ролик викликав суперечливе ставлення і його вирішили зборонити.

У ролику Памела Андерсон виступає в ролі охоронця аеропорту, примушуючи людей знімати з себе одяг з тварин.

Не дивлячись на те, що в рекламі, загалом, не відбувається нічого пікантного, телемережа CNN Airport Network, що працює в аеропортах США, відмовилася від його трансляції. Реклама повинна була демонструватися в трьох аеропортах Нью-Йорка, але керівництво каналу вважає, що вона буде не правильно розцінена  пасажирами з маленькими дітьми. Проте PETA збирається домогтися дозволу на показ відеоролика в літаках під час рейсів.

Окрім Андерсона в ролику беруть участь коміки СТІВ-О, Енді Дік, і Керол Лейфер, пара ню моделей, а також скандальна німецька співачка Ніна Хаген.

Це не перша реклама PETA, яку телеканали відмовляються транслювати. Нещодавно в Британії був заборонений ролик, у якому статеве життя нестерілізованних тварин порівнюється з незахищеним підлітковим сексом. Крім того, на початку року Fox Network відмовилася транслювати серію роликів проти однієї з закусочних KFC, а мережа NBC відмовилася демонструвати секс з овочами.

 

 

 

Читайте також:

Памела Андерсон обзаведеться нерухомістю в Чорногорії

Памела Андерсон знову шокувала своїм відвертим вбранням та целюлітом

Памела Андерсон знову вийде на подіум

Памела Андерсон показала груди в Амстердамі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: