Ferrari випустила сексуальні офісні стільці за 25 тисяч доларів

Офісні крісла від люксової автомарки коштують як новенький Mini Cooper чи, наприклад, Chevrolet Camaro.

Ferrari RaceChairs / Фото: TopSpeed
Для справжніх фанатів технологічного стилю Ferrari дизайнери популярної автомобільної марки випустили ексклюзивне офісне крісло, яке за оздобленням нічим не відрізняється від салону знаменитих гоночних машин.

Створені інженерами Ferrari крісла коштують від 5 до 25 тисяч доларів. RaceChairs зроблені у стилі сидінь Ferrari, Lamborghini, Porsche і Maserati.

Найдорожчі – за 25 тисяч доларів – зроблені за зразком F430 Scuderia 16M, і, як стверджують у компанії, є дуже ергономічними і навіть сексуальним. У що можна повірити, адже коштують вони як новенький Mini Cooper чи, наприклад, Chevrolet Camaro. Випущені стільці обмеженим тиражем у 499 штук.

Компанія запропонувала два види крісел – чорна алькантара поверх карбонового каркаса чи червоно-чорна шкіра поверх того ж карбону. На підголівнику червоними нитками вишитий жеребець, який гарцює, а трохи нижче залишено простір, яке мають займати ремені безпеки в автомобілі.

Для тих же фанатів марки, кому це занадто дорого, компанія також запропонувала низку офісних аксесуарів, зроблених з вуглецевого волокна, наприклад, утримувач для пляшки вина за 150 доларів.

Читайте також:

Ferrari створила для колекціонера унікальний суперкар

Фанат Ferrari паркує автомобіль у власній квартирі

Жінка відсудила 420 тисяч доларів, впавши з офісного стільця

Для боротьби зі спекою в офісі винайшли охолоджувачі сідниць

Повʼязані теми:

Наступна публікація