Пісочна аніматорка Ксенія Симонова образилась на Міку Ньютон

Ксенія Симонова, яка брала участь у номері Міки Ньютон на "Євробаченні", не задоволена ставленням співачки до неї.

Художниця Ксенія Симонова, яка ілюстрована номер Міки Ньютон на "Євробаченні" за допомогою пісочної анімації, зізналася: якби не бажання гідно представити країну на конкурсі, ніколи не вийшла б зі співачкою на одну сцену.

За словами Ксенії, вона хотіла поїхати на конкурс зовсім не з Мікою, а з іншим артистом.

"Але оскільки відбір пройшла саме Міка, я, недовго думаючи, погодилася виступити разом з нею. При цьому поїхала до Дюссельдорфа, тільки, щоб гідно представити нашу країну. Ні за яких інших обставин з Мікою Ньютон я б не вийшла на одну сцену. У житті я слухаю зовсім іншу музику - інтелектуальний рок, Віктора Цоя".

Подругами дівчата так і не стали і, будучи в Німеччині, навіть їздили в різних автобусах.

"Ми абсолютно різні... - каже Симонова. - Але я бажаю їй успіху, і дуже рада, що наша країна не впала в бруд обличчям на "Євробаченні-2011".

Умовами роботи з Ньютон Ксенія була задоволена і претензій до команди співачки не має. А ось подяки за виконану роботу їй не вистачило.

"У принципі все пройшло гладко, от тільки мені прикро, що відразу після виступу у фіналі Міка побігла в грін-рум, де на камеру обіймалася з Віталієм Козловським. Я в цей час давала інтерв'ю, а коли повернулася, то довелося примоститися на краєчку лавки. У підсумку, кожен раз, коли Україна ставили 12 балів, камера знімала Міку Ньютон і Козловського. А про нас з чоловіком, здавалося, забули зовсім".

У відповідь на визнання художниці продюсер Мікі Ньютон Тимофій Нагорний сказав: "На такі дрібниці не варто звертати увагу. Ми заплатили гонорар, за свій рахунок перевозили пісок - тільки за нього віддали три тисячі євро. Які можуть бути питання? Гонорар заплачений, ти приїхав працювати плюс ще піднімаєш свою популярність у Європі. Ми до Ксенії ставилися з усією повагою, намагалися її не ображати. Якщо вона вважає, що її повинні були на руках носити, то так і сказала б, ми б носили - для мене це не проблема".

Читайте також:

Міка Ньютон запише дует з учасником "Євробачення" від Франції

Через втрату ваги Мікі Ньютон терміново перешили сукню для "Євробачення"

Міку Ньютон в Києві зустріли квітами та криками "Браво"

Міка Ньютон повернулася в Україну: Такого від нас ніхто не чекав!

Виступ Міки Ньютон на "Євробаченні"

Виступ Міки Ньютон на "Євробаченні"

Повʼязані теми:

Наступна публікація