Майстер вирізав 3D-череп з банкнот на суму 11 тисяч доларів

Дата публікації
Перегляди
3737
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Американець Скотт Кемпбелл продовжує шокувати публіку своїм доларовим мистецтвом: він створює роботи зі справжніх грошей, доводячи, що все це - суєта суєт.

Відомий американський майстер татуювання та художник Скотт Кемпбелл відкрив виставку своїх нових скульптур, створених зі справжніх банкнот.

Найзнаменитіше своє творіння – тривимірний череп – митець вирізав з купюр на суму в 11 тисяч доларів США. Утім, справа була того варта. Тепер мертва голова оцінюється у 50 тисяч.

Нова виставка різьбяра по долару "Noblesse Oblige" (дослівно – "Походження зобов'язує") проходить у Лос-Анджелесі.

Творіння Кемпбелла зроблені зі звичайних доларових купюр і нерозрізаних аркушів банкнот. Останні майстру поставляють прямо з Монетного двору США. Використання нерозрізаних аркушів дає можливість створювати великі арт-роботи досить вигадливого виду.

Свої роботи художник створює за допомогою лазерної техніки. Черепа із "зелених" недвозначно нагадують, що гроші - суєта і всього лише матеріал для мистецтва.

Скотт Кемпбелл широко відомий своїми татуюваннями. Серед його клієнтів були такі знаменитості як Хіт Леджер, Марк Джейкобс та Хелена Крістенсен.

Читайте також:

В Музеї еротики скелети демонструють пози Камасутри

Американський художник створює портрети зірок із таблеток та туалетного паперу

95-річний хвалько подарував свій член Музею пенісів

Норвезький фотохудожник зняв тиждень з життя Чумацького шляху (відео)

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3737
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація