Психіатри кажуть, що Кіркоров бреше про свою хворобу

Психіатри кажуть, що Кіркоров бреше про свою хворобу

Філіп Кіркоров / Фото: Сегодня

Психіатри впевнені, що Філіп Кіркоров не хворий, а лише грає. Вони кажуть, що співак маніпулює громадською думкою.

Вивчивши відеоінтерв'ю психіатри прийшли до висновку, що хвороба Філіпа Кіркорова, про яку привселюдно заявляє співак - не більш ніж гра. Гра на високому рівні, адже не дарма Філіп Бедросович вже 25 років виступає на великій сцені.

"Філіп - гравець. Я проаналізував усі його інтерв'ю після побиття Марини Яблокової і можу впевнено сказати, що Кіркоров грає, він чудово маніпулює громадською думкою, - коментує поведінку співака Раміль Гарифуллин. - Вся та бурхлива діяльність, яку режисує він сам і його адвокати, спрямована на те, щоб його визнали неосудним з метою втекти від відповідальності і не потрапити у в'язницю".

Скинутий із трону власним же вчинком король, на думку фахівців, лише зображує недугу, а насправді він абсолютно здоровий. Експерти-психіатри, які не раз переглядали кадри, на яких Філіп розповідає про те, що трапилося, встановили: 43-річний артист страждає лише манією величі.

"Якщо він справді страждає психічним захворюванням, значить, повинен стояти на обліку, регулярно спостерігатися, врешті-решт, отримати інвалідність другої групи. Де ж тоді довідки, які підтверджують, що це не перший його візит до лікаря, - розповів відомий психотерапевт. - Аналіз його промови показав, що Філіп хворий лише манією величі і так званою ефіроманією. Він переоцінює свою роль у мистецтві, на естраді, живе у світі ілюзій, втрачає адекватність сприйняття навколишньогосередовища".

Читайте також:

Кіркоров побив жінку за те, що вона назвала його г**доном

Білан зізнався, що страждав на таку ж хворобу, як і Кіркоров

Кіркоров втік із психіатричної лікарні в Ізраїлі

Повʼязані теми:

Наступна публікація