Кіркоров втік із психіатричної лікарні в Ізраїлі

Кіркоров втік із психіатричної лікарні в Ізраїлі

Філіп Кіркоров / Фото: liveinternet.ru

Російський співак Філіп Кіркоров, який ліг у психіатричне віддімлення ізраїльської лікарні на обстеження, вже втік із клініки.

Російський поп-співак Філіп Кіркоров, після скандалу з побиттям Марини Яблокової ліг у ізраїльську лікарнію, а у четвер, 9 грудня, вже виписався звідти. Представник прес-служби медичного центру "Тель а-Шомер" Ноа Брегман повідомила, що приблизно о 13 годині Філіп Кіркоров покинув лікарню. Йому навіть не довелося підписувати документ про відмову від лікування у зв'язку з тим, що мова йшла лише про попереднє обстеження.

Де зараз знаходиться російська зірка, невідомо. Скільки ще часу Кіркоров планує залишатися в Ізраїлі, не повідомлялося.

Раніше прес-секретар співака Ольга Алексєєва заявил, що поп-співак не планує лікуватися в Ізраїлі від невмотивованих спалахів гніву, що викликають неадекватну поведінку. За її словами, він лише пройшов попереднє обстеження в неврологічному відділенні медичного центру. Вже найближчим часом Кіркоров повернеться назад до Москви, запевнила Алексєєва.

Раніше в лікарні "Тель а-Шомер" повідомили, що напередодні російський поп-виконавець "був екстрено госпіталізований в психіатричне відділення".

Нагадаємо, цього тижня Кіркоров на своєму офіційному сайті зізнався, що іноді у нього трапляються проблеми зі здоров'ям.

"Два рази на рік у мене трапляються серйозні напади, внаслідок яких я нічого не пам'ятаю і не розумію, що роблю. І тільки тепер розумію, що мені потрібно серйозно лікуватися", - заявив співак.

Приводом для цих шокуючих пояснень став напад Кіркорова на другого режисера церемонії "Золотий грамофон - 2010" Марину Яблокову під час репетиції заходу. За словами Яблокової, Кіркоров перед своїм виступом накинувся на неї з образами і побив ногами.

Читайте також:

Офіційно: Кіркоров госпіталізований в психіатричну лікарню

Кіркоров зізнався, що побив жінку: "я серйозно хворий"

Кіркоров відкинув всі звинувачення у побитті жінки

Повʼязані теми:

Наступна публікація