Софія Ротару в дитинстві тягала вино з льоху та пасла корів

Дата публікації

Народна артистка згадала дитячі роки.

Софія Михайлівна Ротару розповіла про своє непросте дитинство, йдеться в "Сніданку з 1+1".

Співачка зізналася, що їй доводилося і город поливати, і, навіть пасти та доїти корів.

"Нас було шестеро дітей у родині. Батькам було дуже важко. День та ніч вони проводили в полі. Тож нам з братами і сестрами доводилося виховувати одне одного. Кожен мав свою роботу. Хтось прибирав у хаті, хтось готував їсти", - згадала Софія Михайлівна.

За словами народної улюблениці, її батько, Михайло Федорович, був виноробом. 16 років він працював головним бригадиром на винному заводі. Для маленької Софійки у батька було особливе доручення.

"Коли до нас приходили гості, батько посилав мене за вином до льоху. А тоді ж як набирали вино. Стояла діжка, до неї йшов шланг. Треба було висмоктати вино і налити його у графин. Я тоді ще думала, чому кожного разу, як я набираю вино, у мене страшенно боліла голова", - поділилася Ротару.

Згадала співачка й свого єдиного, нині покійного, чоловіка Анатолія. Народна артистка розповіла, що чоловік дуже любив село Маршинці, де народилася Софія Ротару. Він завжди хотів жити у цьому місці і просив дружину вмовити його батьків, аби вони відпустили його мешкати у Маршинцях.

Нагадаємо, Софія Ротару вперше показала свою родину у повному складі. Сім'я зібралася разом відсвяткувати День народження брата.

Софія Ротару розказала про своє непросте дитинство

Софія Ротару розказала про своє непросте дитинство
Наступна публікація