Соломії Вітвіцькій у Чернівцях напророчили, коли вона вийде заміж

Дата публікації
Перегляди
7960
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Соломії Вітвіцькій у Чернівцях напророчили, коли вона вийде заміж

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Ведуча помандрувала Західною Україною.

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька повернулася з всеукраїнського туру, присвяченого 30-й річниці Незалежності України.

У турі вона провела прямі вечірні ефіри ТСН з п'яти українських міст західної України: Чернівців, Івану-Франківську, Тернополя, Луцьку та Рівного.

У Чернівцях, найзагадковішому та найромантичнішому місті нашої країни, ведуча вела прямий ефір зі стін старовинного Університету – головної візитівки міста. Саме тут Соломії напророчили долю.

Несподівано місцевий екскурсовод запропонував телезірці зазирнути у старовинне дзеркало, а потім відкрити ключем двері в університетський храм. А за легендою усі незаміжні, які шукають своє кохання, повинні пройти такий ритуал і тоді через рік дівчина має вийти заміж.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

У Івано-Франківську ведуча завітала до антикварної кав'ярні. У Тернополі побувала на місцевих Єлисейських полях та скоштувала відомі тернопільські пляцки. У Луцьку випила кави у особливій кав'ярні, де вперше в Україні почали працювати сонячні люди, ті, які живуть із синдромом дауна. Також у цьому місті відбулася зворушлива зустріч з молодшим братом Северином, який там служить вже три роки.

"Луцьк для мене особливе місто. Тут служить мій рідний брат Северин. Вже повелося, що бачимося, коли моє відрядження лягає десь поблизу місця дислокації його військової частини. Ось і цього разу вдалося поспілкуватися декілька годин – безцінних для мене годин. Не бачила його рік, дуже скучила", - сказала телеведуча.

Соломія Вітвіцька з братом / Фото: пресслужба каналу "1+1"

У Рівному проїхалася на найстарішому тролейбусі, прогулялася парком із карликовою свинею на ім'я Фрося, яка разом із своїм господарем підіймає настрій діткам в онковідділеннях, а також плавала варязьким човном – драккаром.

А ще у Рівному живе затята фанатка ТСН і 1+1, до якої Соломія особисто завітала в гості, чим приємно вразила жінку до сліз.

"Ця чудова жінка з самого ранку кожного дня стежить за нашими ефірами, спеціально ставить будильник на 6:20 ранку – спочатку дивиться "Сніданок з 1+1", потім "ТСН". Дуже любить всіх ведучих ТСН – ми всі наче рідні для неї", - розповіла ведуча.

До речі, команда ТСН встановила рекорд України за найбільшою кількістю випусків, проведених просто неба. Саме у Рівному Соломії Вітвіцькій вручили цю почесну відзнаку від Національного реєстру рекордів України.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Нагадаємо, Соломія Вітвіцька попарно вела вечірні випуски ТСН з Марічкою Падалко, яка у цей період працювала в інших містах України. Фіналом туру став особливий святковий спецвипуск ТСН 24 серпня о 19:30 в Києві, на золотих Воротах, у День Незалежності.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7960
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація