Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сп'янілий Олександр Панкратов-Чорний влаштував дебош на борту літака

Актора зняли з рейсу.

Відомий радянський актор Олександр Панкратов-Чорний, який 2017 року підтримав бойовиків на Донбасі, куди приїхав з концертом, наразі порушив спокій пасажирів літака Барнаул-Москва.

69-річного народного артиста Росії бортпровідники разом з поліцією були вимушені зняти з рейсу через його виступ перед пасажирами.

Як видно з відео, опублікованого в Мережі, Панкратов-Чорний попросив 100 грамів горілки у бортпровідника, але той відмовив йому, після чого актор звернувся до інших пасажирів та виказав своє незадоволення тим, що йому відмовили через його неадекватний стан.

"Попросив 100 грамів горілки. Хлопчик, не знаю голубенький він, чи ні, сказав мені, що я неадекватно поводжуся, що я п'яниця та алкоголік і тепер просять затримати літак. Я перепрошую у вас. Він зараз збирає підписи пасажирів, які підтвердять, що Панкратов-Чорний був в неадекватному стані. Я, вибачте мене, перед вам в адекватному стані, вилітаю зі своєї батьківщини, з Алтаю", - виступив актор перед пасажирами рейсу.

Також у своєму зверненні він зазначив, що летить до Москви, а потім "на Україну, в Донецьк" та ще раз вибачився.

За повідомленням сайту Starhit.ru, Панкратов-Чорний зазаначив, що стюард першим почав конфлікт.

"Замовляю - 100 грам горілки, будь ласка, і води без газу. Раптом підходить - каже, ви неадекватно поводитесь, покиньте салон літака. І ось посварилися. Він викликав поліцію. Каже, командир екіпажу хоче, щоб ви покинули літак. Я кажу: нехай підійде командир екіпажу", - повідомив актор.

Однак за твердженням артиста на нього склали якийсь протокол та все ж таки зняли з рейсу.

"Мене повели в будівлю аеропорту, тут же покликали двох свідків, тому що я не став нічого підписувати. Ні мій адміністратор, ні Таня Кравченко, народна артистка, ніяк мене не змогли захистити. Була якась провокація з моєю батьківщиною - з Барнаулом. Мене зняли з рейсу", - зауважив обурений актор.

Залиште свій коментар

Вибір редакції