Співачка Аріана Гранде отримає почесне громадянство Манчестера – ЗМІ

Артистку хочуть відзначити за допомогу постраждалим та родинам загиблих під час кривавого теракту.

Американську поп-зірку Аріану Гранде, яка активно допомагала постраждалим та родинам загиблих під час кривавого теракту у Манчестері, хочуть зробити почесною громадянкою міста.

Відповідний намір висловили у міській раді Манчестера. За словами глави ради Річарда Ліза, пропонується нова система, яка дозволить нагороджувати почесним громадянством тих людей, які зробили видатний внесок у місто, пише The Mirror.

"Я гадаю, що багато людей вже вважають Аріану почесною манкуріанкою і ми будемо щасливі, якщо Рада схвалить пропозицію, щоб надати звання співачці офіційно", - сказав Ліз.

Пропозиція щодо надання Аріані Гранде громадянства Манчестера буде представлена під час наступного зібрання ради в липні.

благодійний концерт Аріани Гранде_1
Reuters
Аріана організовувала благодійний концерт

благодійний концерт Аріани Гранде_3
Reuters

Нагадаємо, увечері 22 травня після закінчення концерту американської поп-зірки Аріани Гранде на стадіоні "Манчестер Арена" прогримів вибух, який правоохоронці назвали терактом. Загинуло 22 людини, понад півсотні осіб були поранені. Серед жертв було багато дітей.

Поліція заявила, що терористом-смертником в Манчестері виявився 22-річний місцевий житель лівійського походження Салман Абеді. Пізніше в Лівії було заарештовано його батька та брата.

Відповідальність за теракт взяла на себе "Ісламська держава".

Аріана Гранде зголосилася сплатити за похорон жертв теракту у Манчестері. Після цього співачка організувала благодійний концерт, до участі в якому залучила інших світових зірок. Отримані кошти від виступу Гранде передала на допомогу жертвам теракту.

Залиште свій коментар