Перейти до змісту
Світлана: День ангела, характер та зірки з таким ім’ям
 • Кількість переглядів 7083

16 листопада жінки з таким ім'ям відсвяткували іменини.

Походження імені Світлана

Ім'я Світлана має слов'янське коріння та складається з двох слів – "світло" і "лан", яке у древніх русичів означало "земля". Так, ім'я означає "Світло Землі". Також є інше трактування – "світла", це може вважатися, як опис як зовнішніх даних, наприклад "світловолоса", так і характеру - "світла, чиста душа".

Характеристика імені

Позитивні якості:

 • Доброзичлива;
 • Чутлива;
 • Комунікабельна;
 • Життєрадісна.

Дівчина обожнює перебувати в атмосфері свята та веселощів, які легко може влаштувати сама. Світлана завжди підтримує своїх друзів і близьких. Вона дружить безкорисливо.

Негативні якості:

 • Нерішуча;
 • Легко піддається паніці;
 • Боязка.

Усі її захоплення тривають недовго, адже в іншому випадку Лані стає нудно жити. Головна проблема – залежність від веселощів і дружніх компаній, все це відволікає дівчину від важливих життєвих питань, що призводить до помилок.

Світлани святкують День ангела:

 • 26 лютого;
 • 2 квітня;
 • 16 листопада.

Таланти та кар’єра

Жінці важко знайти хобі, яке б надовго її зацікавило. В юнацтві дівчинка обожнює шити. В більш дорослому віці її цікавить спорт, а після заміжжя Світлана захоплюється кулінарією. Вона здатна змінити десятки робочих місць, перш ніж знайде щось до душі. Жінка з таким ім'ям може стати чудовою менеджеркою, лікаркою, бухгалтеркою, психологинею або кухаркою.

Читайте також: Аліна: День ангела, сумісність у шлюбі та зірки з таким ім’ям

Її творчий потенціал дозволяє їй зробити кар'єру на телебаченні, в музиці, сфері мистецтв або дизайні інтер’єрів. Розпочинати свій бізнес дівчині не варто. Справа може швидко "прогоріти" через нерішучість дівчини.

Сумісність із чоловіками

У стосунках із протилежною статтю Світлана першою не проявляє знаків уваги та ніколи не нав'язується, оскільки боїться зради обранця. Якщо ж партнер доведе дівчині свою вірність, буде ніжним та ласкавим, Лана віддасть себе всю та стане "пластиліном" в руках чоловіка. Жінки з таким ім’ям знаходять комфорт і щастя в догляді за чоловіком і дітьми, домашньому господарстві, створенні затишку в домі.

Світлана може бути щасливою з обранцем на ім'я: Олександр, Дмитро, Олексій, Ігор.

Невдало можуть складатися стосунки з чоловіками, яких звати: Андрій, Євген, Михайло, Сергій, Федір.

Українські зірки на ім’я Світлана

Світлана Тарабарова

Світлана Тарабарова_2
instagram.com/tarabarova

Світлана Тарабарова – популярна співачка, яка брала участь у "Фабриці зірок" під псевдонімом Аліса Тарабарова. Артистка співала у гурті Наталії Могилевської "Real O", втім, згодом розпочала сольну кар'єру під своїм справжнім іменем.

Світлана Вольнова

Світлана Вольнова
instagram.com/diva_volnova

Світлана Вольнова – українська акторка, телеведуча, фотографиня та продюсерка. У 1990-х роках Світлана Вольнова працювала моделлю. Знаменитість знялася у низці фільмів, зокрема, у стрічці #SelfieParty та "Закохані жінки".

Світлана Білоножко

Світлана Білоножко – народна артистка України. Виконавиця – учасниця та лауреатка багатьох всеукраїнських фестивалів. Наприкінці 90-х зірка разом зі своїм чоловіком Віталієм запустили свій проєкт-фестиваль родинної творчості "Мелодія двох сердець".

Пісні про Світлан

"ТІК" – "Свєта"

Весёлые ребята – "Розовые Розы"

Ненсі  – "Светик мой Светлана"

Нагадаємо, раніше редакція сайту ТСН.ua розповіла про значення імені Тетяна. Так, це тверде та сильне ім'я, яке наділяє свою власницю емоційністю, рішучістю і впевненістю в собі.