44-річна Ольга Кабо дізналась стать майбутньої дитини

Дата публікації
Перегляди
2980
Поділитись:
WhatsApp
Viber
44-річна Ольга Кабо дізналась стать майбутньої дитини

Ольга Кабо народить у серпні

Кабо пояснила, чому її старша дочка розридалася, дізнавшись, що сім'ю чекає поповнення.

44-річна Ольга Кабо дала велике інтерв'ю, в якому розповіла не лише про майбутнє малюка, але і про те, як до цієї радісної новини поставився чоловік актриси бізнесмен Микола Разгуляєв.

"Реакції чоловіка не було: він повільно роздягся, потім попросив приготувати йому чай, не сказавши ні слова, сів за стіл і довго-довго мовчав. Але по його обличчю я бачила, яка буря почуттів вирує у нього в душі. А потім він посміхнувся, силою волі спробував стримати цю бурхливу лавину емоцій і поцілував мене. Я зрозуміла, що він щасливий! .. " - Цитує актрису журнал "7 днів".

А старша дочка Кабо від першого шлюбу 13-річна Тетяна і зовсім розридалася.

"Сльози у дочки бризнули так, як тільки в цирку у клоунів буває - фонтаном. Ридає моя Таня, голосить: " Ні, ні, тільки не це, не треба! "Через хвилину, абсолютно без переходу, нова тема: "Мамочка, адже тобі багато років, раптом з тобою щось трапиться ... "А через п'ять секунд ще один сплеск: "Мамочка, навіщо ж ти працюєш?! Тобі потрібно берегти себе". Потім Таня трохи заспокоїлася, витерла сльози і питає: "А скільки місяців залишилося до того, коли дитина народиться? "Ми кажемо, що це відбудеться в серпні. І тут новий напад:"ААА! У серпні - який жах! Це ж мій день народження! Тепер у мене не буде свята ... "- розповіла Ольга.

Кабо зізналася, що чекає хлопчика. Однак імені майбутній дитині вона ще не придумала, та й взагалі не знає, як виховувати хлопчиків.

"Як їх виховувати? Так що ім'я для сина я доручила вибрати Миколі і Тані, нехай фантазують і домовляються, а я самоусуваються!", - каже акторка.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Дата публікації
Перегляди
2980
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація