Чоловік ревнує Руслану до спортзалу

Дата публікації
Перегляди
2267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік ревнує Руслану до спортзалу

Фізична форма Руслани - результат багатогодинних тренувань / Фото: прес-служба

Останнім часом Руслана набагато більше часу витрачає на заняття спортом ніж на вокал.

Якби "Гремі" давали за біг – то з українських співачок його б дістала Руслана. Так вважає її чоловік, який дуже ревниво ставиться до її фанатичного захоплення спортом.

Сама зірка каже, щоб віддавати енергію людям – черпає її у спортивних навантаженнях, а тепер вчить цьому і армію футбольних вболівальників, щоб активними діями заряджали нашу збірну на Євро.

Руслана не приховує, що спорт у її житті - давно і надовго. Її ранок починається з бігу. Кожного дня вона долає щонайменше 5 кілометрів. Потім обливається холодною водою, обтирається кригою, а іноді навіть приймає крижану ванну.

Її гарна фізична форма - це результат багатогодинних тренувань, стверджує вона.

"Мені подобаютьс,я коли у дівчат є хороші форми, хороші м‘язи – це видно. Звичайно, дівчина має залишатися дівчиною, вона має бути сексуальною, вона має бути тендітною – це все ніхто не відміняв", - наголошує співака.

Вона каже, що спорт дає їй відчуття щастя. Хоча іноді родичі непокояться через той фанатизм, з яким вона займається. А чоловік навіть ревнує її до спорту.

Щоправда, саму її турбує лише те, що її чоловік спортом майже не займається. Увесь час він присвячує їй і роботі і на себе його вже не вистачає.

Та зірка переконує - тут вона теж фанатична. І хоч у якій формі буде її чоловік, на м'язистих красенів вона обіцяє не звертати уваги.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація