Кремль ховає турецькі таємниці родини Ані Лорак

Дата публікації
Перегляди
9304
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кремль ховає турецькі таємниці родини Ані Лорак

Турецька родина Мурата любить Кароліну / Фото: 7 дней

Турецька родина дуже любить Ані Лорак, але маленьку Софійку ще не всі бачили.

Таємниця приватного життя чоловіка Ані Лорак - Мурата ховається за Кремлівськими стінами. Щоправда, Кремль – турецький. Це назва готелю, в якому найбільше часу проводить найближча до Мурата людина, яка знає все про їхнє сімейне життя.

Сюррея Артугрул, кузен чоловіка ані Лорак – співдиректор одного з найпафосніших готелів Анталії, який є точною копією Кремля.

Аншлаг переважно – з мешканців з країн СНД. Більшість, звісно, росіяни. Але якщо в справжній Москві обережно ставляться до приїжджих – у Турецькій білокам'яній недолюблюють самих москвичів.

"Росіяни бувають двох типів: москвичі та люди з регіонів Росії. Ті, що з регіонів – за характером схожі на українців. Але москвичі – для нас завжди важкі гості. Вони ніколи не спиняються! У них завжди купа капризів", - стверджує Артугрул.

До України у Сюрреї особливі почуття -у нього там є два друга: Мурат – його кузен і Мірча Луческу, тренер донецького "Шахтаря".

Проте зайвою нагодою побувати в Україні Артугрул не скористався.На хрестини племінниці не приїхав. Малечі – досі не бачив взагалі. Але обіцяє виправитися.

Софійку похрестили 7 квітня у Києво-Печерській Лаврі. Тоді ж у пресі пішли чутки, ніби турецька родина хотіла, щоби дитинка стала мусульманкою.

"Ми ж сучасні люди. Я мусульманин – але тут можна запросто почути поп-музику, співати, танцювати і пити. У нас нема такого: "Чого це вона християнка?!" Абощо. У нас кажуть, головне, щоби людина була хороша", - спростовує Сюррея плітки.

Утім, братову Сюррейя любить.

"Наша родина і вся Туреччина дуже люблять Кароліну, і її музику. Моя донька навіть співає її пісні. Вони дуже дружать з Кароліною. Взагалі, у них чудова сім'я. Я не бачив, яка Кароліна мати, але переконаний, що чудова", - стверджує він.

Кремлівські таємниці приватного життя Ані Лорак

Кремлівські таємниці приватного життя Ані Лорак

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9304
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація